We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

WebGraphic


solti
23-02-2006, 22:11
Całkiem przyjemna grafika

Pozdrawiam!

woody
23-02-2006, 22:04
THOR jeśli wystawiasz coś do oceany publiki, tzn że liczysz się ze wszystkimi komentami

z mojego punktu widzenia to design nie jest taki zły, gosta i guściki
jako że jestem za xhtml'em i css - to pod tym względem słabiutko (klapsik)

- linkom w menu daj display:blokc wtedy nie będzie trzeba klikać w sam tekst
- wywal to
- najważniejszy tekst na podstronie powinien być w

no i jeszcze z dwa

też by się przydały
- poczytaj kursy i spróbuje powoli przejść z tabelki na div'y
na początek wystarczy


dr_NO
23-02-2006, 22:04
eh nie chodzi ze wszystko na nie, prosiles o konstruktywna krytyke tak tez zrobilem ... popatrz w monituor dluzej niz 5 min i zobaczysz ze ta zolc razi ... css mogles poprawic, to nie sprawia problemu chocicarz kolory np tekstu w tych blokach ...

BTW
nie napisalem ze wszystko na nie, top moze zostac jak juz wczesniej pisalem ;p

THOR
23-02-2006, 20:47
Hmm..panie doktorze NO (czyżby wszystko na NIE ?)znając zycie gdybym zrobił stronę zieloną napisałbyś że "za zielono"..zrobiłbym niebieską...odpowiedź wiadoma ...css może i kuleje ale napisałem jasno i wyraźnie że jestem zielony jeśli chodzi o HTML..więc logiczne jest że raczej na css też sie nie znam...materiały nie są nadzwyczajne ale znam duże portale graficzne na których są dużo gorsze grafiki..np. pod buttony. Szkielet strony natomiast jest narzucony z góry gdyz nie ja pisałem kod strony (o tym też wspomniałem)...a strona taka a nie inna bo tak to własnie widzę (hmm..czyżby chodziło o kwestię ludzkiego gustu...)...reasumując:
Gdybym był zawodowym grafikiem to Ty nie oglądałbys mojej strony ...a ja nie pisałbym na tym forum tylko po prostu pracowałbym jako grafik...proste.
W każdym bądź razie dziękuje za szczere słowa krytyki...i tradycyjnie po "Łabędziemu"...Pozdrawiam

dr_NO
23-02-2006, 20:05
Kolory mi nie pasuja tutak ... jest za zulto .... css kuleje, top ujdzie, ale materialy zawarte niklej jakosci ... reasumujac:
Kolory,
Szkielet strony
Jakosc materiablow
Top moze zostac

Oceniac niebede bo jeszcze nie czas ...

ms93
23-02-2006, 19:09
calkiem niezle. daje 9/10, bo jest za maly kontrast miedzy tlem a tekstami w menu

THOR
23-02-2006, 18:57
Witam Proszę o subiektywną ocenę strony. Kod strony został wygenerowany "wynalazkiem" który znajduje się TUTAJ ponieważ niestety jesli chodzi o HTML jestem w tym zielony. Więc proszę nie oceniać kodu jako mojego dzieła bo tak niestety nie jest. Wszystkie elementy graficzne wykonane sa przeze mnie.Jesli chodzi o poprawnosc kodu strony bardzo prosze o wszelkie rady i wskazowki co do poprawy. Strona chwilowo na takim serwerze na jakim jest ....niestety na ovh wstrzymano zakladanie nowych kont.
Co do zawartosci na chwile obecna jest tylko kilkadziesiat grafik w dzialach "Bannery" i "Buttony"...strona ma dopiero kilka godzin. Chciałbym poznac wasza opinie czy waszym zdaniem strona jest potrzebna. No i ..zapraszam do wspolpracy
Link do strony: WebGraphic