We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

mam problem z obraskami

Pykus
28-02-2006, 08:07
oki juz sobie poradziłem cos ten szablon jest do du... zmieniłem na inny i wszystko działa normalnie.
Sorry za zawracanie głowy
Pozdrawiam

lapin
24-02-2006, 00:05
serwer rozroznia duze male literki, wiec obrazek.jpg to co innego niz obrazek.JPG i co innego niz Obrazek.jpg

solti
23-02-2006, 21:43
Cytat Napisał Pykus
tak wszystko wgrałem to był sablon ja tylko zmieniałem tresc w scieszkach nic nie robiłem. A obrazki mam w katalogu www/img/ i i obrazki no nie i nie działa chociasz wszystki jest jak powinno wgrywałem to ze 3 razy i nic sie nie zmienia

Ps testowałem to na programie AppServ i tam działa
A nie uważasz, że powinieneś zacząć od podania linka do tej stronki?

ms93
23-02-2006, 14:59
'wrzyciłem', 'zobaczec', 'zajnteresuje'
twoja nauczycielka polskiego sie tym powinna zainteresowac!!

Pykus
23-02-2006, 14:58
tak wszystko wgrałem to był sablon ja tylko zmieniałem tresc w scieszkach nic nie robiłem. A obrazki mam w katalogu www/img/ i i obrazki no nie i nie działa chociasz wszystki jest jak powinno wgrywałem to ze 3 razy i nic sie nie zmienia

Ps testowałem to na programie AppServ i tam działa

Snoopy
23-02-2006, 14:39
1. Wgrałeś "obraski" na server?
2. Sprawdziłeś ścieżki dostępu?
3. ^ Patrz wyżej ^

Pykus
23-02-2006, 14:13
Witam mam problem z wyswietlaniem obrazków.
Zrobiłem soebie stronke i sobie ją testowałem na własnym kompie i u mnie wszystko pieknie sie wczytywało. No i wrzuciłem ją na serwer i chciałem zobaczyc jak to wygląda a tu zadna grafika mi sie nie wyswietla moze mi ktos powiedziec czemu?? wszystko ładnie umnie smiga a na serwerze nic niema tylko tekst??
Pozdrawiam mam nadzieje ze ktos sie tym zainteresuje