We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Oceńcie Nas! RankFights.pl

PiotrB
24-12-2015, 00:42
Wchodzę na stronę a tam: CDbConnection failed to open the DB connection

studiopixel
17-12-2015, 19:42
Dla mnie trochę czcionka zastosowana na Waszej stronie internetowej a właściwie w tytułach jest mało czytelna... ale ogólnie ok

Bastiat
12-12-2015, 11:17
Pomysł jak najbardziej ciekawy. Kluczem są teraz ciekawe teksty, reszta 'sama' się zrobi.

Ogryzek21
16-11-2015, 20:02
Strona ładnie zrobiona, ładuje się szybko bez zbędnych ceregeli, trzymać tak dalej

Tananga
29-10-2015, 22:38
Mi też strona się podoba, jeżeli chodzi o UX i UI dla mnie jest spoko

dtmfan
29-10-2015, 13:37
Mi się strona bardzo podoba. Działa płynnie. faktycznie nie zauważyłem że można dodawać treści takie rzeczy powinny być widoczne od razu

kojotek
24-09-2015, 16:42
my tu chcemy się dowiedzieć co myślicie o naszym portalu, a ktoś od razu musi wstawić wpis o swojej drukarni... załóż swój wątek, proszę
A co do projektu - zdajemy sobie sprawę, że trochę tego już jest. Z czasem chcielibyśmy jednak publikować rzetelne porównania produktów, a obecnie pracujemy nad zupełnie nową odsłoną strony głównej.
Moglibyśmy liczyć na jeszcze kilka wskazówek? Konkretne odpowiedzi - co jest nie tak, czego nie rozumienie, co jest niejasne. Nie boimy się krytyki Pewnie większość z Was nawet nie zauważyła, że na RankFights.pl można dodawać własne treści?

Wojtek86
22-09-2015, 08:22
O toto, poza tym jeśli mam być szczery nie jestem fanem wordpressowych rozwiązań

monaka
18-09-2015, 15:08
Cytat Napisał klaudiusz
a jak możecie ocenić stronę tej drukarni? drukarnia.like08.pl jest zbudowana na wordpressie uznałem, ze to najlepsze rozwiązanie.
Załoz własny watek, to ocenimy

__________________________________________________ __________________________________________________ ____
Kiedy chcę pobudzić swój mózg do pracy, włączam komputer. Kiedy chcę odpocząć, włączam telewizor - Steve Jobs przesyłki ekspresowe

Wojtek86
16-09-2015, 10:55
Stron takich jak rankfights jest już wiele, więc będziecie musieli popracowac nad treścią zeby sie wybic, trzymam kciuki

konfucjusz
15-09-2015, 15:03
Rozumiem, że drukarnia nazywa się LIKE, to w takim razie po co Wam 08 w URLu? Ale ogólnie stronę jako stronę drukarni oceniam na plus widziałem zdecydowanie gorsze.

klaudiusz
11-09-2015, 09:39
a jak możecie ocenić stronę tej drukarni? http://drukarnia.like08.pl/ jest zbudowana na wordpressie uznałem, ze to najlepsze rozwiązanie.

cosmicsea
10-09-2015, 15:32
Na razie to za wiele do oceny nie ma. Sam pomysł godny uwagi, ale jeszcze trochę przed Wami.

kojotek
28-08-2015, 09:42
Stworzyliśmy nowy portal o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym: RankFights.pl.. Strona będzie publikować rankingi w każdej dziedzinie. Znajdziecie tutaj zestawienia najbardziej niebezpiecznych zwierząt, najlepszych komputerów, najciekawszych gier, ciekawostki ze świata historii itp.
Całość została stworzona w atrakcyjnej (naszym zdaniem) graficznie formule. Unikamy denerwującego przeładowywania się strony - po jednokrotnym uruchomieniu portalu można sprawnie poruszać się po zamieszczonych przez nas rankingach. Ponadto, chcemy udostępnić możliwość wstawiania również użytkownikom. Ich zestawienia będą poddane ocenie internautów (mamy możliwość głosowania za pomocą gwiazdek oraz dodawania pozycji rankingu do "ukochanych"), co wpłynie na pozycjonowanie treści na stronie głownie. Z uwagi na to, najciekawsze listy zostaną docenione przez innych, a użytkownik będzie cieszył się dużą oglądalnością jego treści.

Zapraszamy do zapoznania się też z naszą stroną na Facebooku.

Co myślicie o takiej koncepcji? Jakie macie wskazówki? Czy portal ma szanse zaistnieć? Zapraszamy do dyskusji i opinii, których chętnie wysłuchamy i na które chętnie odpowiemy