We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

najnowsze realizacje....

cosmicsea
10-09-2015, 15:31
Nie jest źle, ale faktycznie wersja na urządzenia mobilne wydaje się nieco uboga,

luc82
05-09-2015, 15:50
Też moim zdaniem wersja mobilna do doszlifowania.

powpow
02-09-2015, 14:46
Popracujcie nad wersją mobilna, bo dla mnie mało intuicyjna.

__________________________________________________ __________________________________________________ ____
Komputer zasłuży na miano inteligentnego, jeżeli spowoduje u człowieka przekonanie, że jest człowiekiem - Alan Turing restauracja poznań

Kotan321
02-09-2015, 13:45
Strona przygotowana jest pod katem średnio zmyślnego użytkownika i to jest plus, biorąc pod uwagę target. Kontrast na banerze jest ok, ale czcionka biała, bezszeryfowa średnio widoczna. Układ bardzo mi się podoba.

ivostin
24-08-2015, 13:38
u mnie tak samo

OPTRONET
23-08-2015, 17:25
U mnie w wersji mobilnej Zapisy On-line wyświetla się jako osobne menu.

warlecki
22-08-2015, 21:54
rexmedicasport.pl - fajna grafika. Super wersja mobilna. rexmedica.pl mniej mi się podoba, ale poprawawna, gorne menu przyklejajace sie do topu strony super pomysl

go-green
16-08-2015, 22:40
Witam
Nasze najnowsze dwie realizacje
www.rexmedicasport.pl - centrum diagnostyki obrazowej, najnowocześniejsza placówka w Europie. Strona oparta na silniku CS-CART, umożliwia rejestracje on-line na badania, zmiany terminu badań , pobieranie wynikow badań, powiadomienia email i sms pacjentów, płatność online: karta kredytowa, on-line z strony banku.....
rexmedica.pl - pracownia rezonansu magnetycznego , strona również oparta o CS-cart, funkcjonalność j.w.