We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Brak dostępu do usługi Backup Storage

jezor
27-07-2015, 11:24
Witaj, dzięki za kontakt - przesłaliśmy kontakt z naszej strony do Ciebie na e-mail podany do korespondencji z prośbą o kilka detali z zestawiania połączenia.

zdalny
26-07-2015, 09:34
pisz do nich na @mail lub napisz zgłoszenie będzie szybciej,
tu masz link z pracami http://prace.ovh.pl

Galmido
26-07-2015, 07:08
W dniu dzisiejszym bez żadnej przyczyny zostałem pozbawiony możliwości połączenia się z FTP usługi Backup Storage przypisanej do mojego serwera. Przez kilka miesięcy wynajmu maszyny usługa działała wzorowo, nie zaobserwowałem żadnych przerw w pracy serwera FTP, hasło konta użytkownika nie było zmieniane ani razu (cały czas korzystałem z hasła wygenerowanego przy uruchomieniu serwera).

Na chwilę obecną, od dnia wczorajszego nie mam dostępu do konta FTP za pomocą podanych przez OVH danych logowania, serwer zwraca informację, że dane logowania nie są poprawne. Wygenerowałem nowe hasło które otrzymałem po chwili na maila wraz ze wszystkimi danymi logowania (adres serwera i nazwa użytkownika), niestety serwer nadal zwraca błąd logowania.

Adres FTP: ftpback-rbx6-32.ovh.net
Serwer: ns322347.ip-94-23-29.eu

Proszę o szybką weryfikację problemu i ewentualną interwencję.