We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Strona WWW na hostingu Perso nie działa - dziwne znaczki zamiast treści

Dj Snake
05-07-2015, 21:57
Podmieniałem wszystkie pliki ftp korzystając z backupu jaki oferuje ovh.pl - nic to nie zmieniło
Podmieniałem bazę danych poprzez import backupu z poziomu phpmyadmin - nic to nie zmieniło

Nie mam pojęcia co jeszcze mogę zmienić, rozłożyłem już ręce, kiedy napisał do mnie użytkownik z forum z zapytaniem "Dlaczego forum nie działa mi na komputerze?" okazało się bowiem, że działa mu na telefonie, ale na komputerze nie! Co ciekawe, pokazał mi, że na forum jest zarejestrowanych jeszcze dwóch innych użytkowników. Dodał wpis w shoutboxie i sprawdziłem w phpmyadmin, wpis został dodany, więc nie ma mowy o wyświetlaniu forum w trybie offline. Coś jest nie tak ale zupełnie nie mam pojęcia co...

mlodszy
05-07-2015, 14:07
Wygląda jakby Ci brakowało IONCube: http://www.ioncube.com/

Dj Snake
05-07-2015, 12:25
Witam, od kilku dni moje forum nie wczytuje się, zamiast tego pojawia się ciąg bliżej nieokreślonych znaczków. Support ovh twierdzi że wszystko jest w porządku. Czyściłem cache przeglądarki, odświeżałem wielokrotnie i nic. Inni użytkownicy, z innych komputerów również nie mogą wyświetlić strony. Gdzie szukać rozwiązania problemu? adres forum to www.landwirtschafts-simulator.pl