We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem z mail PHP i Sendmail

gottie
16-03-2006, 23:50
Ja mam zainstalowana Joomle 1.0.8PL i prawie wszystko jest OK. Prawie, gdyz bez problemu wysyla maile do urzytkownikow przy rejestracji oraz do admina z potwierdzeniem. Niestety nie moge otrzymac maila z wiadomoscia w komponencie "Kontakt" Wypelniajac formularz, i zaznaczajac "wyslij kopie do mnie" system wysyla jedynie kopie, a mail do mnie nie dochodzi. Mam ustawione odniesienie do uzytkownika a poczta jest przez SMTP na o2. Na innych serwerach na tych samych ustawieniach dziala. Gdzie szukac problemu?

yatsen
14-03-2006, 11:05
czy moze ktos podac przykad jak poustawiac w mambo by mail dzialal tj np.by urzytkownik po rejestracji dostawal maila z linkiem do aktywacji konta, bo zapewne wiele urzytkownikow ma ten sam problem i nie potrafi se z nim poradzic...

manwe
11-03-2006, 20:12
Przepraszam ale nie rozumiem gdzie wstawić ten kod albo PHPMAILER'A czy ktoś może mi to dokładnie wyjaśnić ?? bo ja jestem nowy w tym i nie za bardzo rozumiem.

jaras
10-03-2006, 10:11
Witam.

A tutaj opisałem ewentualne rozwiązanie tego problemu. Można też skorzystać z phpMailera, o którym pisał @ Łabędź, w którymś z przyklejonych wątków.

Przesyłam pozdrowienia.

solti
20-02-2006, 22:02
Tak jak napisał dr_NO. Na 60free funkcja phpmail jest wyłączona.

dr_NO
20-02-2006, 17:01
niema funkcji mail() musisz poprze smtp własnie ...

macabra2323
20-02-2006, 16:41
Mam problem. Moja joomla nie wysyła maili, chyba ze zmienię na autoryzację SMTP. Ale w niektórych komponętach nieda się ustawić autoryzacji SMTP. Co mam zrobić?? No forum joomli powiedzieli że prawdopodobnie jest coś źle ustawiona na serwie.