We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Kilkukrotne odłączanie Backup Storage po NFS

komar07
12-05-2015, 23:47
Potwierdzam problem. Dotyczy wszystkich backupów po NFS, żeby zamontować z powrotem należy w manager wyłączyć dostęp po NFS następnie włączyć i wszystko działa, niestety do czasu pierwszego mocniejszego obciążenia połączenia czyli do wysłania jakiegoś backupu :/
Nie otwierałem ticketa bo przy ostatnim takim problemie kazali mi przejść do trybu rescue, także podziękowałem. Jak ktoś coś będzie więcej wiedział dajcie znać.

Juliusz37
28-04-2015, 00:00
Nie tylko wy macie ten problem, tylko, że do mnie nie doszzedł żaden mail od nich. No i czekam, a sytuacja się nie zmienia...

Widmo
26-04-2015, 18:12
Mam to samo od 4 dni, codziennie jeden raz sie NFS wywala.
Ticket otwarty, czekam...

bartek.b
25-04-2015, 17:13
Cześć,

Ostatnimi dniami odłącza mi się backup storage po NFS. Przy próbie podłączenia otrzymuję komunikat:
Kod:
mount.nfs: access denied by server while mounting ftpback-rbxxxx.ovh.net:/export/ftpbackup/nsxxxx.ovh.net
OVH zgłaszałem problem, ale dostałem tyle maili od nich, że już nie ogarniam czy to w końcu naprawili czy nie. Zadziałało, ale dzisiaj znowu padło. Czy Wam się to też zdarza? Może sprawdźcie swoje backupy czy na pewno Wam się robią w ten sposób, żebyście nie zostali z ręką w nocniku Ja zaś myślę o jakimś lepszy rozwiązaniu.