We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

katalog "www" się ulotnił

domino
04-03-2006, 12:02
dobra zrobione ale z plikami np. php czy xml to napewno gina mam ustawiona opcje abyu nie ukrywało

solti
03-03-2006, 23:47
Może po prostu jest ukryty. Zaznacz w tc, żeby popkzywał ukryte pliki (ale w połączeniach sieciowych!).

domino
03-03-2006, 21:32
mam to samo zalozylem moda na forum i niedziala mi bo zaginal plik ktorego juz chyba 10 razy wywalalem na ftp i nik niewie co jest przyczyna

solti
20-02-2006, 09:40
Co do drugiej części pytania, to wyczyść cache przeglądarki i powinno być dobrze. Jeśli jednak chodzi o zniknięcie folderu, to nie potrafię Ci pomóc.

Pozdrawiam!

marzdy
20-02-2006, 09:26
Witam,

W katalogu "www" miałem pliki htm i troche gifów, poza tym miałem katalog wewnetrzny i w nim nastepne gify. Po zalogowaniu się wczoraj katalog "www" zniknął, a wszytkie pliki są w katalogu wewnętrznym. Poza tym jak robie upgrade to w total commanderze pliki zostają podmienione ale jak odpalam stronke przez przeglądarkę to zmian nie widać.

Czy to będzie działać normalnie? Bo jak czytam inne posty to wygląda na to, że cały czas z tym hostingiem jakieś problemy.