We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Presta-shop wita

krzychuz76
21-04-2015, 12:07
Cytat Napisał licznalicz
Wygląda na to, że o firmie aczkolwiek faktycznie lekki bełkot się wkradł w ten post.
Lekko nie po polsku, ale pewnie mieli dobre chęci

askey
10-04-2015, 15:28
Czyli to oferta firmy zajmującej się wdrażaniem sklepów opartych na skrypcie Presta-Shop? czy ja coś źle rozumiem? ...

licznalicz
14-03-2015, 12:03
Cytat Napisał uszasta
To w końcu mowa o sklepie czy osobie prywatnej, bo nie zrozumiałam tego postu...
Wygląda na to, że o firmie aczkolwiek faktycznie lekki bełkot się wkradł w ten post.

dartmast
13-03-2015, 10:38
Witam witam , jak tam zdrówko ?

uszasta
06-03-2015, 12:27
To w końcu mowa o sklepie czy osobie prywatnej, bo nie zrozumiałam tego postu...

presta-shop
27-02-2015, 09:48
Zgodnie z zaleceniem administracji chciałbym przywitać członków forum ovh.

Z firmą ovh jest związany od dłuższego czasu, współpraca polega na utrzymaniu / rejestracji domen jak i również udostępnieniu serwerów wirtualnych.

Zajmuję się projektowanie sklepów e-commerce na silniku / platformie Prestashop. Dość często staram się Klientom zaproponować dogodne rozwiązania w przystępnej cenie, dlatego duża część z nich kierowana jest do ovh.

Prócz wdrożenia sklepów oraz ich obsługi udostępniamy wraz z partnerem usługi związane z pozycjonowanie sklepów internetowych aby oferta była kompletna i rzeczowa.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony - kontakt na priv.