We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Dobry klient ftp

Fitness
17-11-2015, 10:42
Obecnie korzystam z FileZilli i jestem zadowolona Jakoś wizualnie i lepiej mi się go obsługuje niż total comander.

cersash1
07-11-2015, 17:06
Ja użytkuję od dawna FileZill'a i jakoś nie narzekam, pomimo tego, że krążą plotki, że jest w niej wirus.

Voromo1
01-11-2015, 11:33
Total Comander, nieśmiertelny Total COmander!

loroth1
29-10-2015, 21:24
Korzystałem z naszego polskiego produktu Total Comandera, ale jakoś w pracy zacząłem korzystać z WinSCP i tak już m zostało ! Polecam.

Isnwor
28-10-2015, 18:06
Korzystałem z FileZilla ale podobno ma od której wersji jakiegoś wirusa czy coś i odszełem od korzystania. Przeskoczyłem na program typu WinSCP i jestem mega zadowolony!

monaka
07-10-2015, 13:08
Cytat Napisał konfucjusz
Kompletnie nie rozumiem krytyki Commandera. Ja również go używam. Jest on darmowy, a więc czasami trzeba mieć cierpliwość tak. Nie można żądać za wiele.
Commandera zastąpiłam FreeCommanderem autorstwa Polaka

bolda500
28-09-2015, 13:10
Polecam WinSCP, program działa super - https://winscp.net/eng/download.php

konfucjusz
16-09-2015, 15:41
Kompletnie nie rozumiem krytyki Commandera. Ja również go używam. Jest on darmowy, a więc czasami trzeba mieć cierpliwość tak. Nie można żądać za wiele.

Wojtek86
15-09-2015, 09:57
U mnie również sprawdza się Commander, przy częstej kontroli i odpowiedniej ochronie działa aż miło, do tego jest bezpłatny co też nie jest bez znaczenia. Wiadomo ze nigdy nic nie działa idealnie, ale to nie tylko wina softu a ogólnej kompatybilnosci sprzętu

Pasmarat
22-08-2015, 23:08
Nie mówicie, że commodore jest taki zły. Korzystam z niego od samego początku i jeszcze nie miałam nic zainfekowanego. To w takim razie jeśli nie commodore i nie filezilla, to jaka alternatywa jest ok dla tych dwóch softów?

kkkonrad
11-08-2015, 09:44
jeszcze gorszy, to z niego najczęściej pobierają sobie hasła trojany które dodają później Ci swój kod do każdego pliki php na serwerze

elwira1982
10-08-2015, 23:35
A co sądzicie o Total Commander? Też nie można w nim zapisywać haseł do ftp?

Adwans
31-07-2015, 00:00
Cytat Napisał blinds
Jak można być niezadowolonym z filezilly?
Do "cudownej" (*bo darmowej ) Filezilli dwa zastrzeżenia:
1) Jedno, które tyczy się być może każdego klienta FTP: zapisane hasła do logowania przechowywane są w prostym pliku xml. Otwartym tekstem. Jak to zobaczyłem to był dla mnie szok.
Tak więc nie należy zapisywać haseł FTP w Filezilla.
2) Druga sprawa: Uwaga na wersje Filezilla. Na niektórych wersjach, na pewno już na 3.11 , utraciłem możliwość logowania FTPS np na Home.pl. zmiana protokołu w programie Filezilla a Home nie nadąża. Oczywiście moloch nic z tym nie zrobi. Można przecieć używać SFTP.
Jednak - moim zdaniem -czasem lepiej pozostać przy "poprzedniej" wesji programu, która działa bez zarzutu z wszystkimi serwerami FTP over TLS.
Można powiedzieć, że druga uwaga do Home.pl, ale jeśli korzytacie z różnych serwerów, to sprawdźcie czy aktualizacja Fileziili nie pozbawi Was możliwości używania FTPS.

beatam
29-05-2015, 21:51
Ja polecam filezil i total commander

majkag
04-05-2015, 13:44
Cytat Napisał specyk
...Używam filezilla i nie jestem zadowolony ?
Co przeszkadza w filezilli? bo to najlpopularniejszy klient

__________________________________________________ __________________________________________________ ____________________
Dane są wartościowe i przetrwają dłużej niż systemy same w sobie - Tim Berners-Lee, wynalazca HTML wynajem aut poznań

blinds
29-04-2015, 17:57
Jak można być niezadowolonym z filezilly?

specyk
10-02-2015, 18:34
Problem w tym, że loguję się na serwer próbuję wrzucić plik tekstowy, grafikę i w momencie uploadu pliku na serwer program się zacina. Muszę z poziomu menadżera urządzeń usuwać proces. I tak w kółko.

Problem już rozwiązałem - zainstalowałem program FlashFXP i takiego problemu teraz nie mam.

Temat uważam za zamknięty

no4b
08-02-2015, 13:17
Oczywiście lftp.

Lewyx
07-02-2015, 18:42
Sprecyzuj pojęcie "przycięcia" bo nie za bardzo wiem co masz na myśli.
Transfer Ci spada, zatrzymuje się w miejscu? Skąd wiesz, ze to wina klienta a nie coś na lini klient - serwer?
Naucz się precyzować zapytania, kryształowej kuli nikt tu nie posiada.

specyk
06-02-2015, 19:15
Jak w tytule, czy polecacie jakiegoś dobrego klienta ftp, który się nie przycina. Używam filezilla i nie jestem zadowolony ?