We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

PILNE! Zawieszony serwer przez Waszą pomyłkę!!!

vkam
17-01-2015, 18:35
Proszę o pilną interwencję w sprawie zawieszonego serwera ns3314210

Serwer został zawieszony przez Waszą pomyłkę. Dzisiaj o 15:00 dostałem maila z informacją o zwrocie płatności za serwer i serwer został natychmiast zawieszony, mimo, że o to nie prosiłem. O zawieszeniu zostałem poinformowany w kolejnym mailu. Nie mam możliwości opłaty za serwer, bo w podanym linku dostaję informację:
Brak opcji dla tej usługi ns3314210.......
Wpisz ponownie domenę, jeżeli jej nazwa została błędnie wpisana

Dzwoniłem do Waszej serwerowni, jednak technik z którym rozmawiałem nie mógł podobno nic z tym zrobić, a Wy pracujecie tylko od poniedziałku do piątku, a serwer zawieszacie w sobotę kiedy nie ma żadnego kontaktu i nic nie mogę zrobić, a pozostaję bez usług. Dodatkowo nie wiem co z tym serwerem się teraz dzieje, czy danych też nie skasowaliście od razu...

Przypominam, że 2 stycznia 2015 uruchomiliście KVM który u Was zamówiłem, który nie działał prawidłowo i dostęp do serwera mógł uzyskać każdy bez hasła, więc prosiłem o wyłączenie KVM i zwrot pieniędzy za KVM. A dzisiaj okazuje się, że zwróciliście mi pieniądze nie tylko za KVM, o co prosiłem, ale i za serwer, o co nie prosiłem, bez jakiegokolwiek powiadomienia mnie o tym wcześniej. Nie wiem jak można postępować w tak nieprofesjonalny sposób, ze szkodą dla klienta!!! Proszę o natychmiastową interwencję.