We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

VPS, VPS cloud - któa serwerownia, któa opcja?

pink_pl
16-01-2015, 11:23
Cytat Napisał pink_pl
Cześć, mam od jakiegoś czasu VPS classic w serwerowni SBG - niestety nie jestem zadowolony specjalnie z tej usługi. Platforma lubi się wieszać, są też ataki DOS na infrastrukturę co skutkuje koszmarnym obniżeniem wydajności VPSa -głownie dysków.

Mam pytanie do Was, jako użytkowników podobnej usługi - czy to serwerownia SBG jest jakaś niefajna, czy może sama usługa VPS classic. Planuję dokupienie większej ilości usług, chciałbym wybrać jakoś rozsądnie, i zastanawiam się czy VPS cloud albo inne serwerownie są stabilniejsze.

Wszelkie opinie mile widziane.
To ja, bogatszy o kilka dni doświadczenia podczas rozmów z supportem OVH odpowiem sam - żadna

Usługa VPS OVH jest niestabilna, warunki regulaminu niejasne, interpretowane zbyt swobodnie (poszukajcie opisywanych tu i ówdzie przypadków z ochroną AntiHack) zaś obsługa klientów słaba z wolnym (w moim przypadku 12h) czasem reakcji. Skreśla to moim zdaniem OVH jako partnera biznesowego - pozostawiając jego usługi wyłącznie do zastosowań domowych.

pink_pl
12-01-2015, 14:43
Cześć, mam od jakiegoś czasu VPS classic w serwerowni SBG - niestety nie jestem zadowolony specjalnie z tej usługi. Platforma lubi się wieszać, są też ataki DOS na infrastrukturę co skutkuje koszmarnym obniżeniem wydajności VPSa -głownie dysków.

Mam pytanie do Was, jako użytkowników podobnej usługi - czy to serwerownia SBG jest jakaś niefajna, czy może sama usługa VPS classic. Planuję dokupienie większej ilości usług, chciałbym wybrać jakoś rozsądnie, i zastanawiam się czy VPS cloud albo inne serwerownie są stabilniejsze.

Wszelkie opinie mile widziane.