We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zmiana oferty na so you start a ip fail over

pako
05-01-2015, 22:34
Witam,
od dawna już jestem niezadowolony z polityki OVH, dodaliście ofertę so you start a tym samym spychając kimsufi na wyginięcie.
W OVH jestem już ponad 6lat więc stały klient ale dla was to bez różnicy a raczej może jest różnica bo wolicie nowych klientów niż tych starych.
Kupując serwer z oferty kimsufi wziałem serwer z IP fail over aby móc zmienić sprzęt bez problemów jakim jest zmiana IP, jednak do niczego mi to nie potrzebne bo nie mogę zmienić serwera na lepszy z obsługą w języku polskim jak to było wcześniej w kimsufi.
Zostałem uwięziony a raczej skazany na wyginięcie przez Was, nie chce supportu w języku francuskim tylko polskim jak to było wcześniej,
chcę zmienić maszynę na lepsza za mniejsze pieniądze jednak nie mogę?
Obecnie kimsufi to "bieda z rozpaczą" nie na to się godziłem i fajnie było mieć możliwość przeniesienia usług do oferty na poziomie wcześniejszego kimsufi jakim teraz jest so you start, mogliście utworzyć coś nowszego jak obecne kimsufi a kimsufi zostawić na tym poziomie z klientami na jakim byli. Bo obecnie so you start zajął miejsce kimsufi a kimsufi spadło niżej, obecnie płacą 2x więcej niż najdroższy serwer kimsufi, drożej niż połowa serwerów w ofercie so you start a nie mogę zmienić oferty, TOTALNY BEZSENS!

Da się jakoś zadowolić stałego klienta? Czy napiszecie to co zawsze że NIE?
Obecnie mam kolejne problemy z serwerem kimsufi a nikt nie jest w stanie pomóc bo to serwer dla "biedaków" bez rozwiązywania problemów administartorów bo nie wymagam aby pomagać instalować nowym userą serwery czy uczyć obsługi systemu

Wylałem swoje żale i pewnie zostanę zlany jak zawsze.
Pozdrawiam wasz stały klient