We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Jportal 2.3.1+

vero
15-08-2006, 15:37
http://php.koderzy.pl/plik4/jPortal_2.3.1.php
http://files.jportal.pl/index.php
http://www.d.iprogramy.net/program/189
http://pliki.pl/jportal_2_3_1,24,116,430,download.html
Tu masz 4 linki skad ja pobieralem Jportal, milej zabawy jp

fuqet
11-08-2006, 19:27
Witam.Z ką d moge pobrac jportal plus?
jezeli ktos moze podac link lub wyslac na maila fuqet@o2.pl bede wdzieczny.thx

microcom
05-03-2006, 17:34
Dobra strona działa pod adresem www.mxs.pl pliki do downloadu dodam jutro prawdopodobnie jutro też powstanie modół dzięki któremu będziecie mogli zamawiać serwer www pod JPplus lub co tylko chcecie możecie zrobić to i dziś wysyłając maila na adres admin@mccom.info, dostaniecie 2 dni na prube.
Pozdrawiam.
Stronka działa pliczki w downloadzie są. W poruwnaniu do poprzedniej wersji ten system jest super stabilny, wszystko działa(niewiem jak na ovh.pl nie sprawdzałem, ale powinien działaći tu.)Zapraszam do ściągania i wypowiadania się.

microcom
04-03-2006, 21:00
Jak tylko DNS-y załapią nowy adres to będzie dostępna pod adresem mxs.pl, razem z jpplus nieco poprawionym będzie można nabyć pomoc techniczną oraz serwer www za 3zł. miesięcznie. pamiętajcie że kupując to niepłacicie za licencje tylko za moją prace pomoc techniczną oraz serwer www.

marekzuczek
03-03-2006, 22:00
czemu twoja strona juz nie dziala?? moge wiedzieć??

sory za offtopic

microcom
26-02-2006, 14:02
w tem jp jak zainstalujesz forum paka to w ustawieniach możesz sobie wpisać serwery smtp na jakiśinny serwer albo masz na forum przepis jak zrobić żeby nie wysyłało linka aktywacyjnego tylko żeby było to robione przez admina.

K@iTO
26-02-2006, 11:10
Cytat Napisał marekzuczek
no ale jak zrobić zeby wysyłał link aktywacyjny?? jakoś da się to rozwiązać nie?

LOL szukaj na forum......

Nie odpisze tu wiecej
bylo wiec szukaj

marekzuczek
26-02-2006, 10:40
no ale jak zrobić zeby wysyłał link aktywacyjny?? jakoś da się to rozwiązać nie?

K@iTO
26-02-2006, 10:23
z nie zainstalowanym modulem sobie poradziłem.(nie zainstalowałem AIM 1.2 ))

czemu jak che się zarejestrować na forum mojej strony pisze ze rejestracja sie ni epowiodła. zgłaś to webmasterowi. ?? wszystkie pola uzupełniam(wszystkie które trzeba)
bo nie wysle ci linka aktywacyjnego bo nie moze wyslac
i tyle

marekzuczek
26-02-2006, 09:23
z nie zainstalowanym modulem sobie poradziłem.(nie zainstalowałem AIM 1.2 ))

czemu jak che się zarejestrować na forum mojej strony pisze ze rejestracja sie ni epowiodła. zgłaś to webmasterowi. ?? wszystkie pola uzupełniam(wszystkie które trzeba)

K@iTO
26-02-2006, 01:08
jest taki bład nie mogę się zarejestrować na forum na twojej stronie. link który wysyla mi na pocztę prowadzi do nikad. a z jpplus to jest trochę dziwne. jak wchodze np. w forum to pisze że ten modul jest nie zainstalowany. jak go zainstalować? proszę o kontakt na gg 9383188 . mam jeszcze kilka problemów ale to na gg. z góry dzieki. pozdrawiam.

no stary nie podzieliles sie plikami w koncu
wiec jak mam ci pomoc?

linki do pliku zip....
ze wszystkim i mozemy testowac

marekzuczek
25-02-2006, 20:52
jest taki bład nie mogę się zarejestrować na forum na twojej stronie. link który wysyla mi na pocztę prowadzi do nikad. a z jpplus to jest trochę dziwne. jak wchodze np. w forum to pisze że ten modul jest nie zainstalowany. jak go zainstalować? proszę o kontakt na gg 9383188 . mam jeszcze kilka problemów ale to na gg. z góry dzieki. pozdrawiam.

microcom
20-02-2006, 12:38
Dobrze możecie już pobierać i oglądać system na www.jpplus.avecenter.pl
pamiętajcie jednak że jest to wersja testowa jeszcze i wszelkie zauważone błędy prosze żebyście zgłaszali na jpplus@mccom.info lub na tym forum.
Pozdrawiam.

microcom
19-02-2006, 19:45
dobra jutro wrzuce na serwer i dam linka na forum w tym poście i ściągajcie ile chcecie, głównie zrobiłem to na czyjeś zamówienie ale skoro jest to niech mająto ci wszyscy którzy boją się robić zmiany lub nie znają się na php.
ps. mam nadzieje że jutro dostane odpowiedz od jaco i oficjalne pozwolenie na udostępnianie tego skrytpu
ps2.K@iTO widze że ty też ciągniesz na jp ale niemasz ty modółów co ja instalowałem, generalnie stronke w fazie testów możecie zobaczyć tu.
Pozdrawiam i jutro zapraszam do ściągania.
Dobra ponieważ mi się nudzi to napisze co jeszcze znajdziecie w tej wersji jp:

-usuwanie martwych userów tzn ktoś sięnie loguje miesiąc to w panelu admina widać to i można takiego delikfenta usunąć(zawsze więcej miejsca w bazie)
-dodawanie ikonek do każdej kategori download i do każdego pliku( do kategori 1 ikonka a do pliku 2 ikonki)
-możliwość zgłoszenia błędu przez usera( zobaczyćmożna to w PA)
-Redakcja(każdy będzie wiedział kto tu żądzi)
-konwerter(kodowanie haseł userów w bazie danych, zawsze jakieśutrudnienie dla potencjalnego hakera)
-TopLista(chyba nie musze wyjaśniać)
-Galeria Avatar
to narazie na tyle oczywiście w wersji finalnej znajdziecie dużo więcej.
Polecam tym wszystkim którzy urzywają phpnuka(bardziej stabily, mniej dziur,nie obciąża tak serwera, szybko się ładuje) lub czystego jp(ponieważ nie musisz nic już instalować masz praktycznie wszystko czego dusza zapragnie.
Oczywiście pomoge w instalacji czy przeniesieniu dotychczasowej zmiany nawet w dostosowaniu thema do tego wydania(niestety trzeba się troche pomęczyć żeby zmienić thema pare modyfikacji w 2 plikach thema.)

K@iTO
19-02-2006, 17:35
Cytat Napisał microcom
Każdy urzytkownik który urzywa czystego jp a chciał by mieć go wybajeżonego od strony admin i usera, prosze o zgłoszenie się do mnie na pw, wyśle na meila jp-2.3.1 napakowanego bajerami i modułami między innymi.
-instalator modułów aim 1.2
-jpmail+
-forum pack 1.9
-ikony w PA
-możliwość uploadowania plików przez userów
-wyłączenie portalu+dodatkowa funkcja
oraz wiele innych żeczy, praktycznie wszystko co można znaleźć do jp i to czego nie znajdziecie, skrypt oczywiście jest na takich samych zasadach rozpowszechniany jak orginał.
Pozdrawiam.
niebadz taki podziel sie z nami wszystkimi tymi inforacjami...

Daj linki gdzie mozna je scaignac do kazdego pliku

i zrob jakis dobry opis

pozdro

microcom
19-02-2006, 15:32
Każdy urzytkownik który urzywa czystego jp a chciał by mieć go wybajeżonego od strony admin i usera, prosze o zgłoszenie się do mnie na pw, wyśle na meila jp-2.3.1 napakowanego bajerami i modułami między innymi.
-instalator modułów aim 1.2
-jpmail+
-forum pack 1.9
-ikony w PA
-możliwość uploadowania plików przez userów
-wyłączenie portalu+dodatkowa funkcja
oraz wiele innych żeczy, praktycznie wszystko co można znaleźć do jp i to czego nie znajdziecie, skrypt oczywiście jest na takich samych zasadach rozpowszechniany jak orginał.
Pozdrawiam.