We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Puste działy

projektlukas
15-09-2015, 21:11
O tym chyba właśnie wspominałem konfucjusz -.-, bo właśnie miałem taką sytuację gdzie miałem zapisany jeden wątek w aby do niego wrócić i rozwiązać problem, a tutaj niespodzianka - nie mogłem odnaleźć tego wątku po powrocie.

konfucjusz
15-09-2015, 14:51
No w zasadzie Hydepark nie istnieje, no ale jak tematy tam się pokończyły, to one są niepotrzebne i dobrze, że znikają. Jeżeli tematy związane z branżą, to jak najbardziej powinny zostać.

Wojtek86
15-09-2015, 09:53
ciężko zdobyć jakieś informacje lub wdać się w merytoryczna dyskusje gdy większosć tematów jest juz pozamykana

projektlukas
15-01-2015, 08:45
Może nie wszystkich, bo np jakieś hydepark czy podobne działy o "niczym" mogą znikać. Natomiast takie, które wnoszą jakąś wartość mogą zostawać.

bartek.b
14-01-2015, 17:43
Też byłbym za przywróceniem wszystkich tematów na forum. Jak coś znajduje w Google to zawsze jest w archiwum. To nie ma sensu, tylko utrudnia zdobywanie wiedzy.

projektlukas
03-01-2015, 11:09
Powiedzcie proszę, po jakim czasie znikają tworzone tematy z działów? W jakim celu to jest tworzone? Czy nie lepiej, aby użytkownicy mieli stały dostęp do niektórych wpisów np. tych wyjaśniających rozwiązanie danego problemu?