We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Frontend do Dovecot/Exim?

adren
23-12-2014, 13:32
Z opisu wygląda na dokładnie to co potrzebuje. W sumie exim nie jest konieczny, może być postfix jeśli z podłączeniem exima byłyby problemy. W każdym bądź razie dzięki, pobawię się tym przez święta i zobaczymy czy się nada.

no4b
21-12-2014, 11:27
Ja mam konfigurację*dovecota i exima działającą z postfixadmin (http://postfixadmin.sourceforge.net/), ale nie ma gotowca, musisz zrobić sam, albo zlecić komuś.

adren
20-12-2014, 10:02
Muszę przenieść całą pocztę e-mailową z jednego serwera z cPanelem na inny (tylko poczta - Exim/Dovecot). Chciałbym aby na nowym serwerze również użytkownicy mieli możliwość wygodnej konfiguracji, tj. tworzenia e-maili, zmiany haseł, bez grzebania w plikach konfiguracyjnych. Może ktoś polecić jakiś dobry frontend do tego? Coś w stylu cPanel ale najlepiej aby nie było to płatne, i ograniczone wyłącznie do poczty e-mail i jej konfiguracji. Nie chcę tam instalować wielkich kombajnów w stylu cPanelu.