We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

phpbb by przemo-problem

solti
19-02-2006, 17:50
Wszystko musi znajdować się w katalogu www, było to setki razy!!! Pliki i katalogi wgwywane do głównego katalogu serwera, nie do katalogu www, są niewidoczne w internecie!!!

mkoniu
19-02-2006, 16:23
hmmm no to niewiem ja mam folder w www/ postąpiłem według tej instukcji: http://60free.ovh.org/pl/support/sup...tallPhpBB.html i wszystko działa jedynie ostatnio musiałem czyśćić baze mysql - poleacm wszystkim wyłączenie w konfiguracji opcji "Szukanie" gdyż zabiera badzooooo dużo miejsca bazy danych

Pablo3211
19-02-2006, 12:40
Ale ja zrobiłem na głownej katalog forum i nie działa.

mkoniu
19-02-2006, 12:33
jesli dałes do katalogu www to wpisujesz tak: hrttp://twoja_nazwa.ovh.org/ i tyle powinno się uruchomić plik (bodajże) install.php z katalogu /instal/
jeżli zaś grałeś pliki do np. folderu www/forum/ to wtedy wpisujesz: hrttp://twoja_nazwa.ovh.org/forum/ i wszystko powinno być ok

Pablo3211
19-02-2006, 12:14
Mam problem. Zgrałem wszystko na serwer pliki phpbb by przmo do katalogu www. nie działało wiec wyrzuciłem wszystko oproch cashe. Niechcący usunał sie rownież index.html. Nastepnie zrobiłęm katalog forum na głownej stronie serwrera i zgrałem ponownie phpbb by przemo. wpisałem www.nazwa.ovh.org/forum/install.php i nie działa. Może miało jakieś znaczenie usuniecie pliku index.html. albo to że zostało w katalogu www pliki cashe. Prosze o pomoc bo nie wiem co jush robić. Z góry wielkie dzieki.