We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Strona zawieszona mimo przedłużenia aktywacji

Zin
07-01-2015, 18:50
Można chociaż wiedzieć jak długo potrwa przywrócenie sprawności zablokowanych kont?

W panelu jest napisane:
"Występują problemy z odblokowywaniem hostingów www odnowionych po terminie wygaśnięcia (spowolnienia w odblokowywaniu kont hostingowych). Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. "

Problem jest od 2014-11-27, a pasek postępu 0% .... Na pewno ktoś nad tym pracuje, czy to pic na wodę?

Pytam, bo nie wiem czy pozostać przy OVH czy szukać czegoś innego. Możecie ocenić w przybliżeniu ile to jeszcze może zająć? miesiąc, dwa, pół roku, rok?
Jak po ponad miesiącu status prac wynosi 0%, to naprawdę trudno mi ocenić ile czasu moje strony będą jeszcze zablokowane...

Zin
29-11-2014, 10:59
Witam serdecznie.

Mam u Was trzy strony, z czego jedna (najważniejsza dla mnie) akurat nie działa : http://mci.ovh.org/ , na wszystkich dokonałem odnowienie usługi i tam zadziałało a tu coś nie trybi mimo, że w panelu stan usługi wskazuje Aktywny. Także na FTP się loguje i wszystko jest na swoim miejscu.

Co może być powodem, że strona w dalszym ciągu jest zawieszona?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za rozwiązanie problemu.