We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Strona zablokowana

tomekbox
19-12-2014, 01:50
Mam podobnie, dwa konta z czego jedno po odnowieniu usługi zostało odblokowane a drugie nie (w pierwszym przypadku działa www a drugim jest inf o zawieszeniu strony). Proszę adminów o pomoc w rozwiązaniu tej sytuacji - to działąjące konto jest mniej ważne dla mnie niż to niedziałające

Dot325
28-11-2014, 14:18
Moja strona również została zawieszona. Po dopełnieniu formalności związanych z odnowieniem usługi i otrzymaniem powiadomienia, że strona została odblokowana widzę , iż podstrony nadal są zablokowane. Czy może coś mi umknęło, może trzeba gdzieś jeszcze kliknąć w panelu użytkownika? Czy po prostu trzeba czekać na pełne odblokowanie?

kkkonrad
26-11-2014, 22:48
z tego co widziałem to odnowienie na kilka lat kosztowało 0zł, widocznie puścili taki email żeby sprawdzić które konta można usunąć

Elik
26-11-2014, 20:12
Mam podobny problem. Strona wisiała od kilku lat na koncie 60free i została zawieszona. Dodatkow, ostatnio zaczęły przychodzić maile, że trzeba opłacić za usługę (za tą stronę), myślałem, że to jakaś pomyłka.

W związkuz tym czy wszystkie strony na 60free będą likwidowane? Pytam ,bo posiadam na tym koncie jeszcze jedną stronę. Prosiłbym o odpowiedź.

Grossus
26-11-2014, 00:42
Witam,

Przytrafił mi się dzisiaj dziwny problem z moim kontem 60free. Gdy próbuję przez przeglądarkę coś wyświetlić lub pobrać pokazuje się komunikat:

Strona zablokowana.

Witamy na stronie serwisu firmy OVH.

Strona zawieszona

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i masz wątpliwości co do jego statusu, proszę o kontakt zamieszczony pod adresem http://www.ovh.pl. Konto do usunięcia.
O co chodzi? Jak konto do usunięcia?