We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Co sądzicie o nowym managerze dla domen?

specyk
26-01-2015, 19:12
Mało intuicyjny. Używam nowego

chris996
21-01-2015, 12:38
Jak odzyskać hasło do konta jeśli nie znam ID użytkownika, a ID użytkownika odzyskać się nie da.
Więc to powinno zostać poprawione w pierwszej kolejności.

Jeszcze działa stary panel, przynajmniej logowanie, w ten sposób spisałem ID i odzyskałem hasło.

Bella
19-01-2015, 15:37
Ja używam nowego i jest ok jak dla mnie.

adina
08-01-2015, 13:24
a ktoś w ogóle używa nowego menadżera?

pawel.mat33
09-12-2014, 13:32
Ja używam starego menadżera bo z nowym wystąpiły drobne problemy, ale ogólnie nowa wersja jest na plus, podoba mi się oprawa graficzna i jest dużo bardziej zrozumiała.

yawor
08-12-2014, 10:18
Co sądzę o nowym managerze? Graficznie jest duża poprawa. Niestety wygląd w tym przypadku nie ma takiego znaczenia jak po prostu dostęp do konfiguracji usług, z których się korzysta, a z tym jest słabo. Nie rozumiem wymuszonego przekierowywania na panel w takim stanie, ponieważ to bardziej przypomina wersję alfa lub beta panelu, niż coś produkcyjnego. Jest cała masa regresji w stosunku do managera v3 (no chyba, że jest to planowane ograniczenie możliwości użytkownika).

Niektóre wady nowego managera (jest tego więcej, ale akurat w tym momencie mam w pamięci te dotyczące domen):
- tryb expert edycji strefy DNS w zasadzie różni się od trybu podstawowego jedynie układem przycisków - nie dodaje żadnej funkcjonalności,
- brak możliwości edycji pliku strefy DNS w trybie tekstowym (możliwe obecnie w v3),
- brak widoczności oraz możliwości edycji i dodawania wpisów DynHOST (dynamiczne domeny),

aga2021
07-12-2014, 18:58
Ja również używam starej wersji managera, polecam jak najbardziej przerzucić. Teraz jest wszystko dobrze. Agencja statystów Infernal

jezor
17-10-2014, 09:20
Opcja zmiany serwerów DNS działa na razie poprawnie w poprzedniej wersji interfejsu. Pracujemy nad przeniesieniem jej w pełni poprawnie do panelu manager web.

jeremi
14-10-2014, 16:55
Miałem ten sam problem. Używam aktualnie starej wersji.

Bio Kard
13-10-2014, 12:29
Wczoraj zalogowałem się po raz pierwszy do nowego Managera i powiem wam że jest on dość mało intuicyjny, próbowałem zmienić DNSy dla jednej domy i musiałem przełączyć się na stary panel gdyż w nowym nie mogłem znaleźć tej podstawowej funkcjonalności.