We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zakup domeny .ovh

pitstop
06-10-2014, 00:28
Nie ma takich problemów, ale 24h to faktycznie sporo.
-----------------------------------------------------------------
Wypożyczalnia przyczep Zielona Góra

OPTRONET
04-10-2014, 23:08
Jakby co to mnie już się udało zarejestrować pierwsze domeny. Ale zmiana DNSów w ogole u mnie nie działa - manager wyrzuca błąd.

Stefcio
04-10-2014, 19:23
Darmowe domeny - więc na początku na pewno będą duże problemy z ich działaniem. Ale myślę, że jak już te 30000 domen zarejestrują - to się wszystko jakoś poprawi, bo mnie też denerwuje czekanie ponad 24h na zmiane delegacji DNS...

04-10-2014, 13:55
Od 3h komunikat

Status: do wykonania
Wiadomość:

Wychodzi na to ze raczej prędko te domeny nie ruszą

Stefcio
04-10-2014, 11:29
Ja zamówiłem jedną, aktywowana została po 13 godzinach (pewnie mają dużo zamówień, no cóż - darmówka), jednak nadal czekam na zmianę serwerów DNS - ciekawe jak długo jeszcze będę musiał czekać do momentu kiedy domena będzie gotowa do użycia.. No ale, darowanemu i tak dalej ... ;d

03-10-2014, 01:18
Zamawiałem dziś aż 3 domeny do tej pory one nie zostały uruchomione

Szanowni Państwo,

Wykryliśmy problem podczas wykonywania operacji DomainCreate nr 700xxx
dla domeny domain.ovh

Możecie Państwo ją poprawić samodzielnie po zalogowaniu
do managera:

Sekcja 'Domeny&DNS' > 'Operacje w trakcie' dla domeny domain.ovh

Poniżej zamieszczamy odpowiedź serwera: podczas wykonywania
sekwencji registryDomainCheck: Domain name is not available !

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w razie dodatkowych pytań.

OPTRONET
02-10-2014, 14:11
Witam, wczoraj dostałem takiego newslettera:

Szanowni Państwo,

Domena .ovh będzie dostępna do rejestracji od czwartku (2.10.14) od godziny 9.00!
Aby wspólnie cieszyć się z Państwem z tej chwili,

50 000 domen .ovh zostanie zarejestrowanych za darmo!

Zostało tylko kilka godzin do skorzystania z tej opcji na stronie ovh.pl !
Domena, której rejestrację oferowaliśmy w ramach żartu na 1 kwietnia 2009, będzie teraz naprawdę dostępna.

Dziękujęmy za możliwość rozwijania wspólnoty użytkowników OVH razem z Państwem.

Z poważaniem,
Zespół OVH
Pomijają pewną niejednoznaczność, a mianowicie to, że wczoraj strona https://www.ovh.pl/domeny/dotovh.xml informowała, że rejestracja możliwa jest do 2-go października, lecz pewnie chodziło tu o preordery dla właścicieli marek, dzisiaj wszelkie próby zamówienia kończą się fiaskiem w postaci: http://www.ovh.com/fr/erreurs/maintenanceSysteme.xml

Czyżby system nie wyrobił? Czy jutro też będzie szansa zarejestrować własną domenę .ovh?