We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Kimsufi - czyli jak się traktuje klienta.

Arkoso
09-09-2014, 19:39
Ale trzeba się z tym liczyć. W tej cenie może tak być.

Arkoso
09-09-2014, 19:28
Potwierdzam, supportu brak, atrapa.
Psuje się coś? Jedyne rozwiązanie to reyzgnacja z serwera i zakup drugiego takiego samego. Bardzo szybkie to jest, bo nowy serwer jest na zaraz.

Doszedłem do tego po tym, jak miesiąc czasu czekałem za wymianą dysku popsutego, a w końcu już nie przedłużyłem serwera(po miesiącu czekania za naprawą).

Flesh_
09-09-2014, 16:59
Cytat Napisał seal
Po pierwsze czy ktoś z OVH zechce mi w końcu pomóc?!?
Sprawa rozwiązana.

giasek
09-09-2014, 06:43
Niestety podobne doświadczenia, ignorują zgłoszenia po całej linii. Atrapa supportu, nie support.

Lewyx
08-09-2014, 22:18
Ja uciekłem stąd do hetznera i uwierz mi, nie narzekam.

seal
08-09-2014, 19:56
Wiem że support od jakiegoś czasu starszych serwerów KIMSUFI jest przez forum angielsko albo francusko języczne tak mnie przekierował w lipcu nasz Polski support.

Założyłem wątek pod koniec lipca:

http://forum.kimsufi.com/showthread....-is-no-blocked

i do dziś mój problem nie został rozwiązany!!! Na jakiś czas sobie to obszedłem tunelując wysyłkę maili ale nie mogę tak robić wiecznie!

Po pierwsze czy ktoś z OVH zechce mi w końcu pomóc?!?

Po drugie ktoś z forumowiczów podpowie mi gdzie mogę się rozglądać za konkurencyjną usługą? potrzebuję serwera na którym postawię proxmoxa, i5 16gb ram, 5-6 IP publicznych i gdzie będą chcieli ze mną współpracować?