We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

WordPress + motyw a net2ftp (problem)

maciek22
22-11-2014, 08:19
podaj domenę strony, postaram się pomoc

Kamillos
07-09-2014, 23:00
Witam. Jestem laikiem w tworzeniu stron www, ale idzie mi jako tako. Mam tylko problem z samą publikacją strony. Korzystam z serwera i domeny OVH, gdzie mam wgrany WordPress wraz z motywem. Teraz moje pytanie, czy edytując motyw w WordPressie przez to, że jest on wgrany na serwerze, aktualizuje się automatycznie, czy muszę podmienić jakieś pliki? Do wgrania WordPressa jak i motywu użyłem klienta net2ftp. Cały wordpress jak i motyw znajduje się w katalogu root/www/wordpress. W podkatalogu /www usunąłem przykładowy index.html od OVH pokazujący, że strona w budowie i zamiast niego dałem swój index.html z licznikiem odliczającym czas (tymczasowo). Pytanie co z całym podkatalogiem wordpress? Gdy usunę przykładowy index.html zamiast licznika pojawia się "index of" i widoczne dla wszystkich podkatalogi z net2ftp :/ Motyw w Wordpressie mam zedytowany i dostosowany pod siebie, ale nie wiem co dalej, by móc to opublikować :/

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.