We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Statystyki serwera w Panelu klienta SoyouStart

filo1
03-07-2014, 13:11
Czy będzie, ktoś na tyle uprzejmy aby mi podpowiedzieć ?

Pozdrawiam Serdecznie Pomocnych.

filo1
02-07-2014, 11:26
Tak zmieniłem port ssh ze standardowego, ustawiłem firewall zgodnie z poradnikiem na stronie ovh, nie usuwałem folderu /root/.ssh

patrick
02-07-2014, 10:34
Za statystyki w OVH odpowiedzialny jest RTM, on wykonuje się z crona (/etc/crontab) co minutę i przesyła dane za pomocą UDP.
Więc albo aplikacja się nie uruchamia, albo coś blokuje wychodzący ruch UDP.

OPTRONET
02-07-2014, 08:56
Zmieniales port ssh, ustawiales ograniczenia IP albo usunales folder /root/.ssh ?

filo1
02-07-2014, 03:17
Mam dedyka na soyoustart.

Z tego co widzę w panelu podsumowania wyświetlają mi się się info, natomiast jak będę chciał sprawdzić wykorzystanie serwera, to mi się nie odpalają wykresy, tzn wszystkie są linią ciągłą 0, natomiast mam poniżej 5 procesów zużywających najwięcej pamięci Ram i tu się wyświetlają.

To samo mam ze sprawdzaniem stanu partycji, cały czas pasek ładowania pracuje ale nic się nie zmienia i nie są podawane info.

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć dlaczego tak to wygląda w panelu klienta i czy jestem w stanie monitorować obciążenie serwera w inny sposób, jeżeli tak to co najlepiej zainstalować po ssh, żeby zapisywało logi obciążenia i prezentowało je w przyjaznej formie. Mam Cent OS 5.9 z directadminem.

Pozdrawiam