We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Pytanie o dostępność serwera SYS-IP-4 lub SYS-IP-3

marson
28-06-2014, 11:00
Witam

Byłbym zainteresowany zakupem serwera SYS-IP-4 lub SYS-IP-3, czy wiadomo kiedy można się ich znów spodziewać w ofercie?

P.S jak to jest z tymi adresami IP czy to jest tak, że za każdy dodatkowy IP płaci się jednorazowo czy miesięcznie bo podane są dwie informacje na stronie z zamówieniem serwera i nie wiem, która jest wiążąca, docelowo potrzebuję 3 adresy IP więc jak to jest z płatnościami?

P.S 2 jeszcze jedna kwestia, czy podana prędkość łącza (250 Mb/s dla oferty So You Start i 100 Mb/s dla kimsufi to prędkości maksymalne czy gwarantowane i jak to wyląda wewnątrz sieci OVH. Już tłumaczę o co chodzi. Chcę zakupić serwer z oferty So You Start jako główny i dodatkowo jakiś z oferty kimsufi pod backup i zależałoby mi, żeby ten backup szedł możliwie szybko, dlatego pytam czy podawane wartości są maksymalne czy mogą być większe i dlatego też pytam o to czy 100 Mb/s w kimsufi obowiązuje wewnątrz sieci czy też jest szansa na to, że backup So You Start>kimsufi poleci szybciej?