We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

vps Classic czy hosting performance

awariat
12-05-2014, 10:58
Witam
Mam dwie domeny główne ale jeden hosting(Pro) i na nim jeszcze jakieś domeny i z tuzin subdomen do testowania. Hosting jest połączony z jedna domeną więc mam subdomeny tylko na tej domenie a zależy mi by mieć na tych dwóch.
Pomyślałem o hostingu Performance ale tu jest taka sama sytuacja tylko szybsza baza.

? moje pytanie : jak bardzo szybszy jest ten hosting performance w stosunku do PRO czy jest sens przesiadki - widzę tam bazę 128 ram ale nic mi to nie mówi. Liczby proszę. Lubię liczby i porównania

druga część:
VPS. Mój problem z subdomenami byłby rozwiązany gdybym się przesiadł na vps. Z tego co widzę już sama oferta VPS Classic 1 wygląda lepiej niz hosting (oczywiście przestrzeń dysku mała ale sam używam 18 gb wiec następna oferta by mi pasowała).

?Pytanie jak to vps(myślę o wersji 3 albo 4) ma się do hostingu jeżeli chodzi o szybkość i wydajność etc. I tez by się przydały liczby.

VPS oferta nowa ktoś testował? Jestem stary czy trudno będzie zapanować nad tym? W hostingu wiekszość podane na tacy a tu nie wiem.
czy testując vps musze wykupić domene?