We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Pytanie odnośnie serwera w SYS.

Marthless
07-05-2014, 23:00
Cytat Napisał mikel
Możesz i po miesiącu, nie ma różnicy.
Rozumiem, dziękuje za odpowiedź jak i wszystkim udzielającym.

mikel
06-05-2014, 20:07
Możesz i po miesiącu, nie ma różnicy.

Marthless
06-05-2014, 17:53
Witam, czyli mam rozumieć, że nawet po 2 miesiącach mogę zrezygnować z usługi? Czemu po 2, bo się zbliża już 3 płatność. I nie wiem czy nadal mam ciągnąć, aż do 6 miesięcy. (jak to ma być w umowie przy zamówieniu)

Arkoso
30-04-2014, 21:30
Rezygnacja po np 2msc od zakupu to jak na moje jedynie na korzyść OVH, bo przeciez sprzedzą ten sam serwer komus innemu tez z oplata instalacyjna

voldemortsgirl
28-04-2014, 14:50
Tak jak było to opisane w wątku:
http://forum.ovh.pl/showthread.php?1...B6%E6-z-g%F3ry

przyjmujemy, że mogą być klienci, którzy nie zapłacą pełnej opłaty instacyjnej, ponieważ zrezygnuują z serwera po okresie krótszym niż 6 miesięcy.

Marthless
28-04-2014, 13:02
Witam ponownie, byłoby fajnie jakby w tym temacie udziel ktoś z Polskiego wsparcia OVH. Tak czy inaczej, te wypowiedzi też się przydają.

mikel
24-04-2014, 15:30
Zgadza się borec, to jest OVH i tu zawsze jest inaczej. Jakiś czas temu pytałem się pracownika OVH o to i oczywiście było widać, że nie do końca pomyśleli o tym ale obowiązku opłaty / przedłużenia nie ma - nic się nie stanie. Co więcej nawet jakby chcieli żebyś zapłacił to nie mają takiej możliwości gdyż regulamin OVH nie przewiduje takiej umowy i opłaty. Jedyne co warto zauważyć to w przypadku "umowy" na 6 mies. dopłacasz 40 zł netto w stosunku do opłaty jednorazowej, więc to de facto jest "koszt" takiego rozwiązania a nie samo związanie umową.

borec
24-04-2014, 13:43
Na zdrowy rozum, jeśli zawarłeś umowę na 6 miesięcy, to musisz za te 6 miesięcy zapłacić. Ale to jest OVH, więc wszystko jest możliwe

Marthless
24-04-2014, 13:29
Witam, posiadam serwer, który przy zakupie zaznaczyłem te oto opcję

Płatność częściowa: umowa zawierana na okres 6 miesięcy wraz ze zwiększeniem comiesięcznej opłaty abonamentowej (czyli o 40,00 PLN Netto / m-c)
... i tu jest teraz takowe pytanie, nie wiem co się stanie "jeśli serwer nie zostanie opłacony" na kolejny miesiąc itd. zauważyłem też jedną opcje przy płatności

Bez odnowienia
, jeśli ta opcja zostanie zaznaczona i potwierdzona to znaczy, że nie trzeba opłacać za serwer., który się posiada. Będę wdzięczny za wyjaśnienie.