We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nie moge sie polaczyc!!

ms93
22-02-2006, 15:02
jesli jako nazwa hosta wpisze sie 213.186.37.170 to dziala szybciej. te adresy ftp.ovh.org i ftp.60free.ovh.org i tak na to przekierowuja

Korzen
22-02-2006, 12:06
Co do Total Commandera to jeśli łączysz się połączeniem URL gdy ściagasz np konkretny plik, gdy chcesz wrzucić coś na stronkę lub ściągnać coś s serwera FTP urzyj połączenia FTP.

1. Wybieramy zaznaczony na czerwono na powyższym rysunku przycisk [FTP].

2. Pojawi się okno z listą zapisanych połączeń do kont FTP, znów wybieramy zaznaczony na rysunku przycisk [Nowe połączenie...]

3. Wypełniamy pola według wzorca z rysunku,czyli:
- Sesja wpisujemy dowolną nazwę (to ona będzie wyświetlać się na liście z rysunku nr.2)
- Nazwa hosta - ftp.ovh.org (dla kont free działa i powyższe i ftp.60free.ovh.org)
- Użytkownik - tu swój login
- Hasło - chyba wiadomo
- Zdalny Katalog - tu możemy wpisać nazwę katalogu znajdującego się na naszym kocie FTP do jakiego program ma przejść automatycznie po połączeniu do serwera

Pentel
17-02-2006, 23:34
Ja z kolei, gdy wpisuję ftp.60free.ovh.org (poraz setny, więć normalnie działa) to pojawia mi się błąd:
"Wystąpił błąd podczas dostępu do folderu. Upewnij się czy tralalalalal nazwa pliku tralallaa i czy mam uprawnienia... Szczegóły: Ustanowieni połączenia z serwerem nie było możliwe."
Pomóżcie co się stało?
Pozdr.

Pduch123
17-02-2006, 19:35
Czesc!!
Mam problem wchodze do TC robie url polaczenie,robie polacz i wyskakuje mi po chwili [FONT=Arial Black]"Wywolanie polaczenia nie powiodlo sie!"[/FONT] Co mam zrobic pomuzcie moj login duszek007