We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z przekierowaniem domeny.

kalldorei
19-03-2014, 03:15
Witam.
Chciałabym się poradzić w pewnej kwestii. Otóż, mam bloga, który jest podpięty pod domenę w ovh. Chciałabym zmienić adres strony, więc wykupiłam drugą domenę w ovh. Pytanie brzmi: jak to teraz ładnie zrobić, żeby domena nie straciła za dużo na przekierowaniu?
Nie pytam o szczegóły przekierowania, z tym jakoś sobie poradzę. Tylko, skoro mam bloga na serwerze Blogger i on tam jest przekierowany na domenę w ovh, to jak mam zrobić przekierowanie na tą drugą domenę? Dodam, że w ovh mam wykupioną najprostszą opcję, więc trochę się już pogubiłam jak przenieść stronę pod nowy adres. Czy mam podpiąć bloga w bloggerze pod nowy adres i później zrobić przekierowanie w ovh, tak aby linki prowadzące do starej witryny przekierowywały na nowy adres? Czy zostawić w bloggerze podpięty pod starą domenę i w ovh przekierować na nowy adres? Nie chciałabym za bardzo stracić pozycji obecnej strony.

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam mój problem, więc przepraszam jeśli jest to trochę nie zrozumiałe, ale w ogóle się nie znam na takich rzeczach. Jednakże, może znajdzie się ktoś kto zrozumie o co mi chodzi i pomoże. Z góry dziękuję.