We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Limit transferu

kombajnik
09-03-2014, 02:20
Cytat Napisał SanKen
Każdy serwer posiada identyczną ofertę Anty-DDoS i nie dzieli się na tańszy serwer = gorsza ochrona....
ja tego nie napisalem

SanKen
08-03-2014, 23:47
Czyli wychodzi na to że każdy serwer posiada identyczną ofertę Anty-DDoS i nie dzieli się na tańszy serwer = gorsza ochrona.... ?

/Sorrka to było być pytanie.

kombajnik
08-03-2014, 17:24
W OVH mozesz ustawic tryb filtrowania wymuszony (non-stop), w przypadku SYS FW wlacza sie dopiero gdy jestes atakowany, nastepnie dziala nieprzerawnie przez chyba 36h i sie wylacza.

SanKen
08-03-2014, 12:28
To skoro przedmówca wymienił kilka minusów to ja poproszę odpowiedz na jeszcze jedno pytanie.
Jak wygląda ochrona Anty-DDoS w nowym KS,SyS,OVH. A z starą ofertą KS. Czy są jakieś przycięcia ?

krzemyk
08-03-2014, 12:26
Tak to prawda. Z tym jestem w stanie się pogodzić.
Natomiast z backupu ftp defakto i tak nie można korzystać, ponieważ transfer z serwera backupowego praktycznie nie istnieje, dobra prędkość jest tylko przy wysyłaniu.

trojboj
08-03-2014, 12:05
Cytat Napisał krzemyk
Dawno nie zaglądałem na ovh, dzisiaj sprawdziłem stronę kimsufi i taki serwer jak mój obecnie kosztuje 1/3 ceny tego co płacę.
To jest tylko częściowo prawda - nowe Kimsufi to nie jest taka sama usługa jak stare Kimsufi, np.
- konieczność zakupu przez francuski oddział OVH (a więc np. dodatkowy kłopot księgowy)
- maksymalnie wykastrowany manager
- zero polskiego supportu, maile np. o odnowieniu przychodzą po francusku
- zero dodatkowych IP, brak IPFO, brak backupów
itd.

krzemyk
08-03-2014, 11:20
Dzięki za info

solidburn
08-03-2014, 10:09
od prawie roku nie ma limitów już

krzemyk
07-03-2014, 21:55
Dawno nie zaglądałem na ovh, dzisiaj sprawdziłem stronę kimsufi i taki serwer jak mój obecnie kosztuje 1/3 ceny tego co płacę.
Pamiętam, ze nie długo po moim zakupie ovh wprowadziło limit transferu miesięcznego, czego konsekwencją było ograniczenie przepustowości.
Przeglądałem aktualny regulamin, i nie widzę aby był limit transferu czy też ograniczenie przepustowości. Czy dobrze widzę, że nie ma limitów na kimsufi, czy jednak jakieś są?