We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

SoYouStart Hack, ping idzie serwer nie działa


kamil2321
13-03-2014, 23:39
Cytat Napisał mlodszy
Jak hack - to dostaniesz Rescue Pro - analiza co się stało... A reinstalację to pewnie będziesz musiał sam zrobić
Hm kolego pozwól że poprawię Twoj± wypowiedĽ..
To tak w panelu musisz mieć takie co¶ jak Rescue Pro b±dĽ Rescue no i tam możesz z hd dać na tryb rescue gdzie potem możesz podpi±ć sobie dyski do folderu mnt no i co do danych będziesz miał, no i po podpięciu polecam Ci sprawdzić logi ostatnich działań basha oraz w /var/log/cron zobaczyć zadania jakie wykonuje i jeszcze messages też luknij albo pobierz wszystkie logi no i bash_history czy jako¶ tak (pisze z pamięci) no i wrzuć na jaki¶ hosting (oczywi¶cie zapakowane w rar xd b±dĽ tar,gz) no i podaj tutaj linka a obczaję Ci wszystko i potem Ci powiem co i jak.

Pracuję od poniedziałku do soboty od 10 do 21-22 więc no lipa z umówieniem na np. TeamViever, no chyba że w nocy posiedzisz do około 1 to okej
No albo ewentualnie niedziela.
Pozdrawiam.

mlodszy
02-03-2014, 00:15
Jak hack - to dostaniesz Rescue Pro - analiza co się stało... A reinstalację to pewnie będziesz musiał sam zrobić

r4nt
26-02-2014, 18:09
Witam

Mam taki problem, od kilku minut serwer nie działa a w logach po stronie panelu pokazuje data oraz info " hack " gdy próbouję się zalogować na swój serwer przez ssh, wywala bł±d, dostęp zablokowany .

Proszę o informacje, czy serwer został w jaki¶ sposób odcięty ??, za jaki czas to wróci, mam nadzieje ze nie poszedł reinstall systemu ?

Dziękuje za Pomoc.

Pozdrawiam