We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z wgraniem kopii bazy

wasylgkps
10-11-2006, 15:32
witam

aby nie zakładac nowego topicu odswierzam ten

mam dwa konta 60free i z jednego eksportowalem plik *sql aby wgrać do swiezo utworzonej strony. Po probie imprtu wyskakuje cos takiego:

Błąd

zapytanie SQL:

-- phpMyAdmin SQL Dump
-- version 2.8.2.4
-- http://www.phpmyadmin.net
--
-- Host: localhost
-- Czas wygenerowania: 10 Lis 2006, 16:10
-- Wersja serwera: 4.1.15
-- Wersja PHP: 5.1.6
--
-- Baza danych: `kswanda`
--
CREATE DATABASE `kswanda` DEFAULT CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci;

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1044 - Access denied for user 'azscracovia'@'%' to database 'kswanda'

BoDeK
06-01-2006, 09:26
Czy moze mi to ktoś wytłumaczyć nie mogę sobie poradzić wyskakuje mi taki błąd:
zapytanie SQL:

--
-- Baza danych: `portal4u`
--
CREATE DATABASE `portal4u` DEFAULT CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1064 - Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci' w linii 4

Łabędź
11-12-2005, 14:56
Cytat Napisał wasylgkps
czy w wersji free jest możliwość importu bazy danych??? bo z tego co widze to nie
Jest. Opcja importu jest nieźle w phpMyAdmin zakopana. O ile dobrze pamiętam znajduje w opcji 'Query Windows' - taka ikonka z 'SQL' w lewym oknie.

pozdrawiam

wasylgkps
11-12-2005, 11:54
czy w wersji free jest możliwość importu bazy danych??? bo z tego co widze to nie

pozdawiam

dukat
21-09-2005, 14:15
ufff. poradzilem sobie co prawda nie w ten sposób w jaki Łabędź mi podał ale naprowadziło mnie to że może byc inna wersja phpmyadmina. Dzieki Ci za to. Wtedy looknalem sobie jak wyglada kopia z tej wersji ktora posiadacie na serwerze i pozmienialem co nieco w tej swojej kopii i... UDAŁO SIĘ!!

Łabędź
20-09-2005, 17:25
Cytat Napisał dukat
DROP TABLE IF EXISTS `fusion_article_cats`
MySQL zwrócił komunikat:

#1046 - No Database Selected
Prawdopodobnie różne wersji phpMyAdmin.
Proszę dodać na samym początku pliku .sql :

use NAZWA_KONTA;

pozdrawiam

dukat
20-09-2005, 16:38
niestety nie działa. Próbowalem importowac do oczyszconej bazy czyli bez żadnych innych tabel.

Wyskakuje coś takiego: (PHPMYADMIN)

zapytanie SQL:

#----------------------------------------------------------
# PHP-Fusion SQL Data Dump
# Database Name: `n3510i`
# Table Prefix: `fusion_`
# Date: `18/09/2005 16:39`
#----------------------------------------------------------
#
# Structure for Table `fusion_article_cats`
#
DROP TABLE IF EXISTS `fusion_article_cats`
MySQL zwrócił komunikat:

#1046 - No Database Selected

Łabędź
19-09-2005, 19:02
Cytat Napisał dukat
to oznacza ze mam plik backupowy swojej strony z innej strony w formacie sql. (zwykła kopia bazy mysql) i chce wgrac tą kopie. php fusion ma taki panelik w menu admina do wgrywania kopii bazy danych
Proszę spróbować zrobić import bazy w panelu phpMyAdmin.
Proszę kliknąć na ikonkę 'query window' w oknie po lewej stronie. Powinno pojawić się okno w którym będzie zakładka 'Import files'.

pozdrawiam

dukat
19-09-2005, 16:58
to oznacza ze mam plik backupowy swojej strony z innej strony w formacie sql. (zwykła kopia bazy mysql) i chce wgrac tą kopie. php fusion ma taki panelik w menu admina do wgrywania kopii bazy danych

sancio
19-09-2005, 08:09
Jaka nazwa konta??

Co dokładnie oznacza "przywrocic strone do wczesniejszego stanu"??

dukat
18-09-2005, 17:19
Mam problem. Nie moge wgrac kopii bazy danych swojej strony którą kiedys trzymalem na innym serwerze. korzystam z php-fusion (instakuje sie bezproblemowo) ale kiedy probuje przywrocic strone do wczesniejszego stanu ze starego serwa (artykuly, userzy, downloady etc.) cos sie wywala i pojawia sie "nie można wyswietlić strony". Nic wtedy nie chodzi. jedynie trzeba jeszcze raz fusiona zainstalowac ale co mi po tym skoro bazy i tak nie moge przywrocic? aha, kopia waży ok 250 kB
Prosze o pomoc

Po za tym - rewelacyjny darmolwy hosting