We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

"Zwykła strona"

THOR
17-02-2006, 21:03
Edytowalem tego css-a ktory byl

microcom
17-02-2006, 20:40
wiem że jest problem co prawda poprawiałem to ale ale już niemam tej poprawionej wersji, baner się nie wyświetla poniewarz dodałem rotator banerów napisany w php oprucz tego dodałem licznik i system niusów, pozatym wrzuciłem tą strone tylko poto żebyście zobaczyli, a teraz niechce mi się jej poprawiać poniewarz pisze coś swojego tylko niemam pomysłu na grafike poniewarz nie lubie grafiki, ale jak ktoś ma pomysł to nawet z szablonu potrafi coś zrobić.
i zgodze się z tym co napisał Thor, mam tylko pytanie zmieniałeś wszystko w css
czy wywaliłeś css i sam wszystko wstawiłeś.
pozdro.

solti
17-02-2006, 20:21
Cytat Napisał microcom
strona została wygenerowana niepamiętam na jakiej stronie ale kiedyś sam urzywałem tego generatora.
Pozdro.
ps. a ten pierwszy obrazek nad banerem to miał być dodaj do ulubionych albo ustaw jako startową.tu macie tylko dodałem troche dodatków.
U Ciebie też jest problem z tym obrazkiem W dodatku banner się nie wyświetla.

THOR
17-02-2006, 19:50
Zgadza sie....mialy tam byc ikonki ale ich nie bedzie. A strona rzeczywiscie jest wygenerowana i dziwi mnie to ze jest wygenerowana poprawnie. Oczywsicie owy generator tworzy tylko pusty szkielet strony..nic wiecej. Grafiki w nim nie ma, a pozatym jest kilka niepotrzebnych rzeczy. Mysle ze dla kogos kto nie nie bardzo czuje sie na silach zeby napisac sammemu strone od podstaw jest to dobre rozwiazanie. I dla wiekszosci malych ...domowych strone o niebo lepsze o duzych portalowych cms-ow

microcom
17-02-2006, 19:02
strona została wygenerowana niepamiętam na jakiej stronie ale kiedyś sam urzywałem tego generatora.
Pozdro.
ps. a ten pierwszy obrazek nad banerem to miał być dodaj do ulubionych albo ustaw jako startową.tu macie tylko dodałem troche dodatków.

mkoniu
17-02-2006, 08:35
storna jest całkiem całkiem ale pierwszy obrazek (nad banerem tu wujek.....) nie ładuje się !!!! a reszta niepozostaia nic do życzenia...

korzychxp
16-02-2006, 19:58
PIĘKNE? Brakuje trochę do doskonałości...

najlepiej kolor ten kremowy czy jaki on tam jest żeby był ciemniejszty i ogólnie stronka ciemniejsza bo oczy mnie bolą :P

a tekst czarny tak jak poprzednik podpowiedział

dr_NO
16-02-2006, 19:12
Nie podoba mi sie... kolory zbyt nie teges, zrob je lagodniejsze, zbyt duzy skok pomiedzy kolorami .... uklad jak w portalu, jeden z wielu setek ...

PS, a php-fusin to jeden z najlepszych darmowych cmsow, jezeli sie zna na php t mozna wyczarowac z neigo cudo ...

Einzeinbleth
16-02-2006, 18:56
Calkiem ladna
Imho mozna sie przyczepic jedynie do:
- linki do validatorow: mozna zrobic tak ze po kliknieciu od razu Twoja strona jest sprawdzana
- troche nieczytelny tekst w menu. Czarny bylby chyba lepszy.
Dobra robota

THOR
16-02-2006, 18:48
Biorąc pod uwagę wiele waszych opinii i sugestii co do tworzenia stron, a konkretnie opinii na temat używania systemow CMS postanowiłem w końcu powiedzieć STOP w/w i zrobić coś "normalnego". Po całej nocy spędzonej na "googlowaniu', czytaniu, oglądaniu itd. zrobiłem stronę ktora myślę że chociaż części z was się spodoba. Strona jest tylko i wyłącznie w formie "szablonu", i nie posiada treści, ponieważ chciałbym najpierw poznać wasze opinie zanim zacznę ewentualnie cos z nia robić.
Grafika w całości została zrobiona w Photoshopie, gify są niestety chyba troszkę "ciężkawe" ale oczywiście można je zooptymalizować.
Proszę o wszelkie uwagi, sugestie a także krytykę (przyjmę wszystko )
PS. Specjalne podziękowania dla pawla za motywację dzięki której powstało co powstało.
Zapraszam do obejrzenia grafic-center.ovh.org