We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Ile instalują serwery z nowej oferty?

Novac
16-12-2013, 10:43
Jest i serwer. Tydzień czasu. Dosłownie!

mrfx
14-12-2013, 13:54
Cytat Napisał Novac
A jaki serwer zamawiałeś? U mnie już 6 dzień i znając życie doczekam poniedziałku bez serwera. A programista czeka :/
http://www.youtube.com/watch?v=s2LoQgmx9iE

Novac
14-12-2013, 12:20
Cytat Napisał dzimi
E? u mnie serwery się*instalują*szybciej niż*przychodzą e-maile z tym że zaksięgowano wpłatę
A jaki serwer zamawiałeś? U mnie już 6 dzień i znając życie doczekam poniedziałku bez serwera. A programista czeka :/

dzimi
13-12-2013, 16:32
E? u mnie serwery się*instalują*szybciej niż*przychodzą e-maile z tym że zaksięgowano wpłatę

Novac
13-12-2013, 13:35
U mnie instalacja max 3 dni trwa już 5 dzień i końca nie widać. Sami też nic nie widzą. Żadne rabaty za opóźnienie nie wchodzą w grę. Specjalnie wybrałem opcję - obojętnie jakie miejsce serwera żeby było szybciej ale jak widać szybko nie jest!

SzybkiStefan
12-12-2013, 12:42
Zainstalowali po 60 godzinach. Tak prawie w serwerowni GRA, czyli tej dla Europy Pólnocnej.

Prośbę o instalację w SBG i pominięcie powtórnej opłaty instalacyjnej dostałem odpowiedź:
"W przypadku wykupienia nowego serwera doliczana jest opłata instalacyjna. W chwili obecnej nie można wybrać lokalizacji w SBG."

Czyli jednak największym problemem jest - jak mi się wydawało - czas instalacje ale manie klienta w....
A przecież czytałęm te wszystkie posty, że trzeba się stąd zawijać i nie wiem, czemy uwierzyłem w te teksty Olesia, że zadbają o lojalnych klientów.
Może kiedyś, może tych z krajów zachodnich, może...

maxxx
08-12-2013, 21:45
Cytat Napisał SzybkiStefan
Ile u Was trwa "120 sekund by Oleś"?
Osobiście nie sprawdzałem, ale może warto:
http://www.wolframalpha.com/input/?i...ing+to+ovh+sas

SzybkiStefan
08-12-2013, 21:33
Witajcie,To mój debiut na tym forum. I nie będę psioczył na zarząd, bo to szkoda słów, że zasłonili się tym, że ponoć szukają rozwiązania dla turnover i po 3 miesiącach nic nie wymyślili tylko ruszyli ze sprzedażą.

Ja tak prawie nie narzekam na ovh, bo poza nieduolną częścią komercyjną część techniczna działa(ła) ok. Jak tylko odwilż puściła kupiłem wyczekiwany serwer do backupu FS-T8. Według strony czas uruchomienia to 120 sekund. Właśnie mija 51 godzina. Dodam, że zapłaciłem wymuszoną opłatę instalacyjną oraz z góry za 3 miesiące, bo już mi się nie chciało sprytnie ukrytej opcji do zmiany długości dzierżawy.

Ile u Was trwa "120 sekund by Oleś"?