We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z przekierowaniem maila w outlook.com

bobbub
20-02-2014, 08:43
Miałem podobny problem z tym że ja na outlooku miałem właśnie konto pocztowe w domenie. Jeżeli korzystasz trylko z jednego maila bartek@ w tej domenie podepnij ją pod swoje konto Outlook. Dostaniesz kilka wartości które trzeba zmienić w strefie DNS - powinno zadziałać.

bartigol
05-12-2013, 17:07
Cześć

Mam stronę leżącą na serwerze 000webhost.com. Podpiąłem pod nią domenę ovh - designbk.pl, która działa ok po przejściu na serwery dns webhosta. Chciałbym móc korzystać jednocześnie z maila w domenie więc stworzyłem przekierowanie bartek@designbk.pl na serwer pocztowy outlook.com, gdzie mam konto pocztowe. Wszystko śmigało jak trzeba kiedy były ustawione dnsy ovh, jednak po przejściu na dnsy 000webhosta by działała domena www, mail się popsuł i mogę z niego wysyłać wiadomości, ale wszystkie przychodzące na niego nie dochodzą. Da się to jakoś skonfigurować, aby mail outlooka i strona na webhost działały jednocześnie? Na razie udało mi się ustawić tylko jedno albo drugie