We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Brak możliwości zapłaty przez PayU?

amator
24-11-2013, 12:32
Tak jak pisałem wcześniej, czytanie ze zrozumieniem
Wydaje mi się, że tylko Ty masz problem ze zrozumieniem powyższego tekstu. Rozumiem, gdybym napisał to koło sierpnia gdy jeszcze można było zamawiać serwery, faktycznie można byłoby to odebrać inaczej, ale mamy koniec listopada, od kilku miesięcy nie można kupić nowego serwera...

ps. amator a nie amatator (chyba, że pisałeś do kogoś innego) ;-)

chmuri
24-11-2013, 10:39
@amtator

No ok skoro już chcesz mnie do końca doginać to musimy zacząć typową Polską rozmowę na forum. Wskaż mi proszę gdzie napisałeś ODNOWIENIE bo narazie widze tylko i wyłącznie cytuje "Chciałem opłacić właśnie serwery. Nie widzę już opcji płatności z PayU, tylko sam przelew.
Ktoś wie co się stało?"

Zgodnie z słownikiem języka polskiego słowo opłacić oznacza:
1. dokonać zapłaty za coś;
2. osiągnąć jedno kosztem drugiego, ponieść konsekwencje czegoś;
3. opłacić się - przynieść korzyść, zysk

Więc zgodnie z punktem pierwszym możesz opłacić nową usługę bądź dotychczasową bądź jakąkolwiek inną. A żeby już zakończyć tą turbo istotną konwersacje w niedziele zapytam się czy pytałeś się w BOK dlaczego jest wyłączona opcja PayU? Sugeruję zapytanie się i napisanie w temacie aby inni wiedzieli dlaczego.

Miłej niedzieli.

amator
24-11-2013, 10:21
Cytat Napisał chmuri
@amator.

Lecz w przypadku domen aktywacja następuje automatycznie a w przypadku kimsuf czas oczekiwania na dostarczenie usługi jest znacznie wydłużony poprzez tradycyjne przelewy
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pisałem, że odnawiam usługi, a nie kupuje nowego kebaba ;-) Odnowienie również następuje automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty, więc nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz.

solidburn
24-11-2013, 09:36
Za wszystko można nadal płacić przez PayU /karta itp fakt ze nie bezpośrednio przy marniejszych opcjach ale nadal się da

chmuri
24-11-2013, 09:26
@amator.

Bardzo możliwe że masz rację a moje założenia zdecydowanie odbiegają . Lecz w przypadku domen aktywacja następuje automatycznie a w przypadku kimsuf czas oczekiwania na dostarczenie usługi jest znacznie wydłużony poprzez tradycyjne przelewy. Do tego dochodzi rentowność procentowa usługi jaką jest kimsufi a domena więc cytutje ".., więc co się opłaca wielki ekonomisto?" Moja odpowiedź brzmi nie mam pojęcia. Nie posiadamy na co dzień kilkuset tysięcy serwerów. Nie zarządzamy milionami domen, więc nie wiemy jak się wylicza rentowność takich usług w skali makro ekonomicznej. Można tylko dedukować w tym wypadku, bądź jeśli jakiś użytkownik forum czytaj w tym wypadku klient ovh wie to może nam podpowiedzieć.
Miłej niedzieli.

amator
24-11-2013, 08:54
Cytat Napisał chmuri
Dla domen jest bo możliwe że w tym modelu biznesowym to się po prostu opłaca
Proszę Cię, skończ pisać głupoty.
Domeny sprzedają poniżej ceny w NASK (ok, może mają specjalne układy).
Koszt transakcji to 0,30 gr + >2% kwoty przelewu w payu (przy ich obrocie).
Przy płatności 10 zł, prawie 10% to prowizja, więc co się opłaca wielki ekonomisto? Włącz trochę myślenie.

Arkoso
24-11-2013, 01:25
Chyba, że dodacie punkty do skarbonki przez PayU, a potem tymi punktami opłacicie proformę za KS

kkkonrad
23-11-2013, 23:16
Widocznie dla kimsufi wyłączyli za małe kwoty. Dla domen jest bo możliwe że w tym modelu biznesowym to się po prostu opłaca.
zgadza się, jak dana płatność dotyczy też kebabów to wyłączają PAYU, w innym wypadku PAYU jest dostępne

chmuri
23-11-2013, 23:15
Widocznie dla kimsufi wyłączyli za małe kwoty. Dla domen jest bo możliwe że w tym modelu biznesowym to się po prostu opłaca.

amator
23-11-2013, 23:13
Cytat Napisał borec
Ja już w zeszłym miesiącu nie miałem. Może zależnie od kwoty?
4 listopada robiłem płatności (ponad 500 zł) i było payu.
dziś próbuję płatność na 59 zł (za kebaba) i nie ma :/
zamówiłem testową domenę .pl za 12 zł i payu jest.

O co chodzi?

borec
23-11-2013, 21:12
Ja już w zeszłym miesiącu nie miałem. Może zależnie od kwoty?

mrfx
23-11-2013, 21:08
U mnie jest wciąż ta opcja i nawet działa

amator
23-11-2013, 19:42
Chciałem opłacić właśnie serwery. Nie widzę już opcji płatności z PayU, tylko sam przelew.
Ktoś wie co się stało?