We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Hetzner rezygnacja z serwera w ciagu 14dni

Kowalski
25-10-2013, 23:52
To spróbuje do nich napisać, aczkolwiek poczekam jeszcze do jutra moze ktos się się wypowie co wie wiecej w tej sprawie. Ogólnie jestem bardzo zły na OVH że wyjdę na taką osobę w drugiej firmie.

Arkoso
25-10-2013, 23:44
Możesz się z nimi normalnie po angielsku kontakować. Telefonicznie też pomimo przywitania po niemiecku wystarczy poprosić o rozmawianie w j. angielskim Chociaż czasami ich akcent niemiecki powoduje że trudno zrozumieć ich angielski

Kowalski
25-10-2013, 23:32
Ja po niemiecku nic nie ogarniam a pisać po przez google translator to chyba się nie doczytają, a jeslimaialbym zaplacić mimo rezygnacji to wole zostac już w Hetznerze bo maszyna działa dużo szybciej.

Arkoso
25-10-2013, 23:27
Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale skontaktuj ssię z ich biurem obsługi.
PS. Jeśli pociągną Ci opłatę a serwer będzie się marnował, to chętnie odkupie go o Ciebie. Jak coś PW.

Kowalski
25-10-2013, 23:20
Odkąd zamówiłem nowy serwer w OVH mSP miałem ciągłe problemy z jego stabilnością serwer wieszał się średnio kilka razy na dzień, dużo na tym straciłem o support nie spieszył sie z rozwiązaniem problemu. W pewnym momencie postanowiłem się przenieść na inny hosting bo już miałem dosyć.

Wybrałem Hetzner złożyłem zamówienie i o dziwo dostałem serwer na drugi dzień, przeniosłem dane i powiem że działa b.dobrze, ale oczywiście w tym momencie OVH wymieniło zasilacz i ram + update biosu i teraz działa stabilnie w dodatku jest opłacony do 18 listopada.

Hetzner nie wystawił mi FV jeszcze, w dodatku widze opcje anulowania serwera w ciągu 14dni, bo powiem szczerze szkoda mi wydać 2x 49 euro kiedy mam oplacone OVH.

Choć z chęcią bym to zrobil gdyby nie opłata instalacyjna.

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś korzystał z tej opcji anulowania i czy jesli to zrobię będe musiał zapłacić mimo to te 2x49 euro?

Pozdrawiam.