We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Sprzedam mSP 2013

strefapc
28-10-2013, 13:22
Oferta już nieaktualna. nieaktualna

Arkoso
25-10-2013, 23:46
Cytat Napisał solidburn
Mozesz napisac w jaki sposob swiezy cie oszukał ? bo chyba nie wplaciles kasy na konto osobie po wymienie PW i rozmowie na GG ?
Stare dzieje Zresztą wystarczy poczytać posty innych na tym forum, nawet nie dawno parę osób się nadziało.

Goral
25-10-2013, 13:58
Cytat Napisał solidburn
Mozesz napisac w jaki sposob swiezy cie oszukał ? bo chyba nie wplaciles kasy na konto osobie po wymienie PW i rozmowie na GG ?
No coś ty, ktoś kto masowo skupuje serwery nie dałby się zrobić w jajo byle komu. Ale skoro skupuje jak leci, to i ryzyko wtopy większe.

solidburn
25-10-2013, 13:26
Cytat Napisał Arkoso
No tak i takie zdanie mam o świeżakach. Jakbyś się nadział na takie osoby to też byś takie zdanie miał.

strefapc
25-10-2013, 12:50
Cytat Napisał Arkoso
Z tego, że strony tej firmy mają te same dane kontaktowe m.in numer gg.

Sprawdzam w oficjalnych rejestrach od ministerstwa. Zresztą z tego co podajecie na stronie firmy to od 2007 roku działacie na co nie mam dowodów, to aż 2 lata różnicy?
Dalej podtrzymujesz swoją tezę, że znawcy z tego forum są młodsi niż Twoja firma założona w 2007 roku?
No tak i takie zdanie mam o świeżakach. Jakbyś się nadział na takie osoby to też byś takie zdanie miał.
Nie mam nawet zamiaru udowadniać Tobie ile czasu prowadzę działalność.
Poza tym nie rozumiem po co wcinasz się w nie swój temat na tym forum i tym samym siejesz zamęt.
Załóż osobny temat o oszustach, oszukanych, swieżkach itp. i tam pisz co ci się podoba A nie oskarżaj z góry wszystkich, którzy mają krótki staż na forum o oszustwo.
Gdyby nie ci "świeżacy" to nie byłoby komu czytać Twoich "doświadczonych" postów.

W tym temacie

Arkoso
25-10-2013, 11:52
Cytat Napisał OPTRONET
Arkoso a skąd pewnośc, że to konto należy do firmy StrefaPC? Przecież każdy może się zarejestrować pod dowolnym nickiem. Na forum WHT lata temu była historia, że ktoś się podał za beyond (jeśli dobrze pamiętam) i oferował VPSy w .pl za śmieszne pieniądze dostępne tylko na forum WHT. Naiwniaków było mnóstwo a sprawa skończyła się w sądzie.
Z tego, że strony tej firmy mają te same dane kontaktowe m.in numer gg.

Najpierw sprawdź datę powstania nr regon a nie zmianę nazwy i profilu działalności.
Zresztą nie ma sensu z tobą dyskutować bo według ciebie jestem tylko świeżakiem, który próbuje oszukać innych.
Sprawdzam w oficjalnych rejestrach od ministerstwa. Zresztą z tego co podajecie na stronie firmy to od 2007 roku działacie na co nie mam dowodów, to aż 2 lata różnicy?
Dalej podtrzymujesz swoją tezę, że znawcy z tego forum są młodsi niż Twoja firma założona w 2007 roku?

OPTRONET
25-10-2013, 00:10
Arkoso a skąd pewnośc, że to konto należy do firmy StrefaPC? Przecież każdy może się zarejestrować pod dowolnym nickiem. Na forum WHT lata temu była historia, że ktoś się podał za beyond (jeśli dobrze pamiętam) i oferował VPSy w .pl za śmieszne pieniądze dostępne tylko na forum WHT. Naiwniaków było mnóstwo a sprawa skończyła się w sądzie.

strefapc
25-10-2013, 00:06
Cytat Napisał Arkoso
Z publicznego rejestru REGON 050823406

Sądzisz, że osoby poniżej 4 roku życia umieją już pisać i znają się tak i siedzą tyle czasu w branży?
Najpierw sprawdź datę powstania nr regon a nie zmianę nazwy i profilu działalności.
Zresztą nie ma sensu z tobą dyskutować bo według ciebie jestem tylko świeżakiem, który próbuje oszukać innych.

Arkoso
24-10-2013, 23:23
Z publicznego rejestru REGON 050823406
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2009-05-10
Sądzisz, że osoby poniżej 4 roku życia umieją już pisać i znają się tak i siedzą tyle czasu w branży?

strefapc
24-10-2013, 18:10
Cytat Napisał Arkoso
I znowu gdy popyt na coś chodliwego pojawia się nagle jakiś świeżak który ma na sprzedanie. A parę dni później pojawia się płacz ze strony naciągniętych osób.
Zgadza się. Jestem świeżakiem na tym forum.
Ale żeby niektórych "wyjadaczy" na tym forum usatysfakcjonować to wystawiam fakturę VA na tego dedyka.
Nawiasem to pewnie dłużej prowadzę firmę, niż "wyjadacze" mają lat.

strefapc
24-10-2013, 18:07
Mogę przenieść na inne konto lub cesję. Do ustalenia.

amator
24-10-2013, 17:35
Cytat Napisał strefapc
Sprzedam mSP z nowej oferty DC SBG.
Opłacony do 02/12/2013 r
Oferty na pw lub GG1470483
Czy robisz pełną cesję? Wraz z przesłaniem dokumentów do OVH?

Arkoso
24-10-2013, 17:33
I znowu gdy popyt na coś chodliwego pojawia się nagle jakiś świeżak który ma na sprzedanie. A parę dni później pojawia się płacz ze strony naciągniętych osób.

strefapc
24-10-2013, 11:52
Sprzedam mSP z nowej oferty DC SBG.
Opłacony do 02/12/2013 r
Oferty na pw lub GG1470483