We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Konferencja PLNOG


Plnog
05-09-2013, 17:31
Trailer PLNOG11 odkrywa całą prawdę o konferencji!
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, mieszkańcy zaczarowanej krainy ICT oczekują na przybycie najodważniejszych i najbardziej dostojnych rycerzy, którzy przybywają oto z najdalszych zakątków Polski i spoza jej granic. Choć powody ich przybycia są tak bezkresne, jak droga którą pokonują, wszyscy oni mają wspólny cel: przybyć na PLNOG 11 by zaszczycić swoją obecnością królewski zamek.
Dla niektórych PLNOG jest zgromadzeniem, miejscem spotkania sprzymierzeńców i rywali. Dla innych zaś to okazja by zdobyć mądrość dzięki pouczającym prelekcjom, lub też sposobność do zwabienia nowych klientów, poprzez zmyślne zaprezentowanie swoich wyrobów i produktów. Jeśli pominąłeś tę konferencję w przeszłości, nie pozwól by to się powtórzyło…. Za murami zamku, bowiem przekazana zostanie tajemnica sukcesu, którą to posiądą uczestnicy jednej z największej konferencji Europy Centralnej - PLNOG11 http://plnog.pl/!
Link: http://plnog.pl/trailer

Weź udział w tworzeniu historii, stań się jej częścią i zarejestruj się już dziś! http://rejestracja.plnog.pl
Nie bądź złym rycerzem -> podaj dalej naszą historię!

Choć mamy już prawie 500 osób i wolnych miejsc jest coraz mniej, to i tak z okazji publikacji trailera mamy dla Was 15% zniżki na hasło "plnog_trailer".
Przypominamy również, że dzień konferencji jest coraz bliżej, dlatego nie zwlekajcie z rezerwacja noclegu w Hotelu Galaxy.

Do zobaczenia na zamku.