We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Widoczność do 5000 plików

maciej
13-08-2013, 22:00
Zobacz to:
http://forum.ovh.pl/archive/index.php/t-14439.html

terenowysklep.pl
13-08-2013, 18:49
Ale katalog został utworzony przez sklep i skrypt sam sobie tam ładuje zdjęcia w kilku rozdzielczościach, problem leży w dziwnym ograniczeniu OVH do widoczności max 5000 plików na folder, jest w nim pewnie 10000 plików które są normalnie odczytywane lecz klient ftp ich nie widzi....

Jak to przeskoczyć? Muszę zabrać z ftp backapowego na ovh folder z ponad 5tyś plików i klient mi pobiera tylko 4998......

Poza tym na ftp backupowym nie mogę kasować plików które już pobrałem bo jest tylko odczyt.... błędne koło. Dlaczego niema gzipa? dlaczego ovh nie może samo przywrócić backupa tylko ja to muszę przewalać w obie strony???

Michał

maciej
13-08-2013, 18:14
Zrób katalogi według dnia/tygodnia i nie powinieneś mieć wtedy problemów z plikami.

terenowysklep.pl
13-08-2013, 17:52
Witam

Pomijając to że przez FTP widać max 5000 plików w katalogu i aby je kopiować należy kasować i wtedy się pokazują kolejne, to w momencie gdy chcę zassać backup to jest ten sam problem, widzę znowu tylko do 5000 plików. Jak jestem na ftp backapów to też mam kasować pliki aby je pobrać wszystkie????

klient terenowysklep.pl

Michał