We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Pisanie w modzie extreme-warstat_panel

Blu3
14-02-2006, 16:52
Witam. jestem jednym z wielu szczeliwych posiadaczy php-fusion. znam go juz troche mam 3 strony w fusionie i nie sa one prymitywne ale mam pewnien problem. pisze to tutaj a nie na glownym supporcie bo to ma raczej zwiazek z kontem a nie z fusionem a zatem konkrety: mam konto na 60free wgralem tam fusiona i przez kilka miesiecy bylo cacy do wczoraj... znaczy wszystko dziala... chodzi o to ze mam panel extreme_warstat_panel jest to panel (dla osob ktore nie wiedza)ktory wyswietla wyniki z meczy/sparow (w moim przypadku z gry counter-strike) i taka sprawa. zawsze wszystko dzialalo a wczoraj gdy chcialem dodac wynik meczu klikam zapisz rezultat a tu sie nic nie zapisuje!! zaaktualizowalem fusiona bo mialem troche starsza (6.00.207) i nadgralem na najnowsza jednak nic to nie dalo... ale odkrylem jedna rzecz: wypelanilem wszystkie pola a w opisie meczu dalem tylko --- dalem zapisze rezultat i sie zapisal!! potem edytowalem i zmienilem na krotkie slowo lol i dalej dzialalo nastepnie dalem krotki komentarz jedno zdaniowy na 1 linijke i dziala ale gdy juz napisze 2 to sie nie zapisuje!! poczatkowo gdy jeden z moich fusionow nie dzialal bo zostala uszkodzoa baza danych jak pisalo w aktualnosciach to 1 naprawilem i myslalem ze ta tez mniej ale zostala uszkodzona zmienilem hasla i nic... patrzylem rownierz we freemanager ile zajelem miejsca na bazie danych jednak i baza danycj i miejsce na dysku jest jeszcze prawie drugie tylke co zajelem!! wiec o co biega!!?? pisalem juz dluzsze opisy a jednak na tym szczegolnie mi zalely bo tacy kretyni bluzgaja a nikt inny nie moze sie z nich posmiac bo nie znaja opisu wiec prosze o pomoc... z panelem tez nic nie jest bo go nadgrywalem z dysku a potem nawet sciagnelem jeszcze arz i wgralem i nic troche sie rozpisalem