We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

popsułem!

pandzior
14-02-2006, 17:07
Poradziłem sobie.
Podmieniłem zawartość plików w .../language/admin_english.* na polskie odpowiedniki.
I już jest OK.

Dzięki za wyrozumiałość

pandzior
14-02-2006, 16:26
W panelu administracyjnym w miejscu konfiguracji języka wybrałem dla panelu adm. j.angielski a po chwili ....kucha. i żegnaj panelu.. teraz jak włączam stronkę z panelem pojawia się błąd który podałem wyżej.

solti
14-02-2006, 16:10
O ile wiem, to na razie mambo nie oferuje mozliwości zmieniania języka w panelu administratora, a jedynie od strony frontendu. Polskie wersje panelu admina powstają w ten sposób, że jest on tłumaczony w oryginalnych plikach php, a nie przez dodanie dodatkowego pliku języka. Jestem w związku z tym ciekaw, jak udało Ci się zmienić ten język?

pandzior
14-02-2006, 15:39
Witam!
Jestem pierwszy raz na tym forum więc witam wszystkich.
Jestem na pocztku przygody z mambo i już udało mi się popsuć panel administracyjny.
Zmieniłem język pan. adm. na angielski i ...... teraz mam błąd
Fatal error: Cannot redeclare adminLanguage::$A_INSTALL_MAMB_MAMBOT in /....../....../xxxxxx/language/admin_english.php on line 1239
Co muszę zrobić żeby wrócić do wersji polskiej i uruchomić panel administracyjny.

Dziękuję za wyrozumiałość i proszę o pomoc.
pandzior