We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Strona, domena nie działa u wszystkich usługodawców

aktywnymaz
20-07-2013, 13:09
błąd polegał na złym ustawieniu DNSów na routerze, sam naprawiłem pozdro

aktywnymaz
18-07-2013, 20:01
Witam

prowadzę bloga StrefaKulturalnejJazdy.pl

domena OVH, serwer blogger czyli blogspot.com ( w ustawieniach na blogerze mam że domenę przekierowuje) ale.....

Mój problem polega na tym, że np. na Vectrze nie działa blog w ogóle
na TP śmiga bez problemu
na telefonie na internecie z plusa również

możecie mi napisać czy u was działa ? dlaczego tak jest? jak temu zaradzić ?

nabroiłem dziś rano w ustawieniach DNS to i nawet na TP nie działała, ale już zmieniłem po staremu i na TP działa, plus i inne też ale VECTRA nie, albo nie chce się otworzyć albo wyskakuje Strona w budowie

a jak jest u was?
działa wam?

Trochę namotałem, ale mam nadzieje że wszyscy zrozumieli, z góry dziękuję za odpowiedź

========================================

na orange działa, plus działa tp działa

czyli co, z Vectrą jest coś nie tak ? dziwny usługodawca

a te linki to męczyłem dość długo nie pomogło

niby gdyby coś źle było ustawione to by nigdzie nie chodziło, a tak nie działa tylko na vectrze ...
jakieś pomysły ?

w załączniku jak to wygląda w Vectrze, śmieszne bo strona działa ale jak ktoś z vectry wejdzie to "strona w budowie" i więcej nie zajrzy, a zrzut jak ze znajomym się spotka

fajnie jakby jeszcze ktoś napisał jakiego ma usługodawce i czy mu stronka działa

podsumowując:
ORANGE działa
TP działa
PLUS działa

VECTRA nie działa

macie jakiś innych usługodawców ?

acha nie ma znaczenia czy chrome czy google, jak działa to na obu jak nie to wcale

cholera drażni mnie to już coraz bardziej hehe, wcześniej , tzn jak założyłem bloga nie było problemów, ale od dwóch tygodni są(raz działała raz nie na tej vectrze ale teraz to wcale), i jak jestem u żony w mieszkaniu (ona ma vectre ) to strona nie działa, i muszę na telefonie siedzieć

nie działa już na tej pieprzonej vectrze już nie wiem co robić ;/