We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Oferta] Administracja serwerami, replikacja baz, monitoring, integracja z domeną

rachu
15-09-2016, 10:12
Szkoda, że nie trafiłem na ten post wcześniej, bo kogoś takiego szukaliśmy właśnie... Ale zapisuję stronę www, może jeszcze będzie okazja współpracy.

standardmedia
10-07-2015, 16:52
Polecam usługi firmy LANTAN. Solidność, profesjonalizm i dobra komunikacja. Oczekiwaliśmy firmy, która będzie myślała do przodu w zakresie wątków związanych z administracją, mając jednocześnie na uwadze szereg zależności w tle różnych procesów ... i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym, że dokładnie to otrzymujemy we współpracy. Szczerze i bez wahania polecam.

webmedio
29-04-2014, 07:46
Gorąco polecam usługi Pana Grzegorza. Przy okazji migracji na nowy serwer zaproponował i wdrożył serwer maszyn wirtualnych, który pozwolił rozszerzyć paletę proponowanych przez nas produktów. Wszystko terminowo, profesjonalnie. Nasz serwer jest w dobrych rękach.

cbip
08-11-2013, 22:44
Pan Grzegorz wykonał dla naszej firmy migrację autorskiej aplikacji www, strony firmowej oraz kont mailowych z hostingu na serwer w ovh, którym obecnie administruje. Usługa została wykonana profesjonalnie, spełniając wszystkie nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Dzięki wiedzy Pana Grzegorza wielokrotnie udało się uniknąć niepotrzebnych kosztów i przestojów w pracy firmy.

wojtas004
08-07-2013, 10:11
Kiedyś współpracowaliśmy, polecam i pozdrawiam

jackens
19-06-2013, 23:17
Takiego administratora poszukiwałem od dawna. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej zaproponował kilka wariantów rozwiązań, dostosowanych do moich potrzeb. Całość prac wykonana z zaangażowaniem i dokładnością. Duża wiedza i doświadczenie, z czego wynika nacisk na optymalizację i bezpieczeństwo serwera oraz kwestie SEO dla stron. A co chyba najistotniejsze bardzo dobry kontakt, niestety w przypadku administratorów nie jest to łatwe.

lantan
04-05-2013, 01:31
Witam,
Jestem Administratorem serwerów Linux/Windows z wieloletnim stażem.
Obecnie pod moją opieką jest kilkadziesiąt serwerów ( fizycznych ) i
ok 100 maszyn wirtualnych .

Poza administrowaniem serwerami oferuję podłączenie serwera do własnego systemu monitorowania, dzieki któremu klient otrzyma natychmiastowe powiadomienie o awarii lub jakimkolwiek
problemie w działaniu usługi, np. niewykonanym backupie.

Oferuję integrację oprogramowania z kontrolerem domeny ( jeden login i hasło do domeny, poczty, strony www, lub komunikatora )

Ponadto posiadam własny system DDNS Dzięki któremu mogę zaoferować również obsługę domen, oraz łatwy dostęp do lokalizacji bez stałego adresu ip. z użyciem mojej puli domen lub domeny klienta. Usługa ta jest darmowa dla każdego z kim podejmuję stałą współpracę.

Zwykłe okresowe backupy są niewystarczające kiedy nie możemy sobie pozwolić na utratę danych z kilku godzin pracy.
Dla klientów wymagających oferuję zestawienie replikacji bazy danych wraz z PITR .
Taka kombinacja zabezpiecza przed każdą awarią bazy danych lub przypadkowym skasowaniu/uszkodzeniu danych. PITR pozwala na przywrócenie stanu bazy do dowolnego punktu
w czasie.

Więcej szczegółów oferty na stronie :

http://lantan.pl

Zapraszam do współpracy

Grzegorz Czerwiński