We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

dziwny błąd php

waxims
02-05-2013, 21:33
w php.ini zmieniłem mstring na on

waxims
02-05-2013, 21:29
proszę

wyciągnołem kod tego plik youtube.api

Kod:
1){$__d=dirname($__d);}if (file_exists($__e.$__d.$__ff)) dl($__h.$__d.$__ff);else if (file_exists($__e.$__d.$__f)) dl($__h.$__d.$__f);}if(!function_exists('phpshield_load')){if(file_exists($__e.'/'.$__ff0)) dl($__ff0);else if(file_exists($__e.'/'.$__f0)) dl($__f0);}if(!function_exists('phpshield_load')){die('PHP script '.__FILE__.' is protected by phpSHIELD and requires the phpSHIELD loader '.$__f0.'. The phpSHIELD loader has not been installed, or is not installed correctly. Please find the required loader within phpSHIELD installation directory or visit the phpSHIELD php encoder site to download it.');exit();}}return phpshield_load('0B1C5E98846540DCAAQAAAAQAAAABHAAAACABAAAAAAAAAD/8I+wnReBZYf7iUOpH3JZtvomPi0089ArgC0cF2ypbf6GNDISuOAsyC6dxNb4Se3rAIrZv6VtVkvhBuyG5h1mNog1DmI4IUGqV7k3kK1nCBBVCUoW0AKuUC/jCxTealnaDfn
całego ciągu znaków nie da się wrzucić tu

no4b
02-05-2013, 20:48
Nic ponad to co napisałem nie da się poradzić. Nie znamy kodu Twojej aplikacji.

waxims
02-05-2013, 20:41
no to powiedz co mam zrobić, bo ja nie znam się na php, nie znam się na unix, powiedz czego potrzeba żeby to zgrzytało jak należy

z poszanowaniem
Adam

no4b
02-05-2013, 18:44
Przecież jest wyraźnie napisane. Funkcja oczekuje stringa, a pchasz tablicę.

waxims
02-05-2013, 17:27
witajcie rodacy

zwracam się z pytaniem czy ktoś wie czym spowodowany jest poniższy błąd
niewiem czy czego nie doinstalowałem czy nie włączyłem, proszę was o pomoc bez posyłania mnie do google

Kod:
Warning: strtolower() expects parameter 1 to be string, array given in /plugins/cb_mass_embed/apis/youtube.api.php on line 192 Warning: strtolower() expects parameter 1 to be string, array given in /plugins/cb_mass_embed/apis/youtube.api.php on line 192 Warning: strtolower() expects parameter 1 to be string, array given in /plugins/cb_mass_embed/apis/youtube.api.php on line 192 Warning: strtolower() expects parameter 1 to be string, array given in /plugins/cb_mass_embed/apis/youtube.api.php on line 192 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /includes/functions.php on line 1103 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/functions.php on line 1104 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /includes/functions.php on line 1103 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/functions.php on line 1104 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /includes/functions.php on line 1103 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/functions.php on line 1104 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /includes/functions.php on line 1103 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/functions.php on line 1104 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /includes/functions.php on line 1103 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in