We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[PROBLEM] Backup forum phpBB na forum by Przemo..

Romeo
28-08-2009, 09:55
Chcę przenieść bazę danych, ale za każdym razem wyskakuje mi taki błąd:

"Poprzednie wczytywanie bazy SQL zostało przerwane. Możesz zmienić ilość zapytań lub algorytm wczytywania i je przywrócić.

Kontynuuj wczytywanie z algorytmem:
standardowy, bazujący na phpMyAdminie (wolny)
alternatywny (szybki, wymaga poprawnych plików)

Ilość zapytań do jednorazowego wczytania: 1000.

Nowe tabele:
Podczas wczytywania danych zostały utworzone następujące tabele:"

i tu są te tabele.

Nie działa przycisk kontynuuj ani anuluj wczytywanie. Co trzeba zrobić, aby baza się zgrała?

Dodam, że gdy będąc w PA wchodzę w "Odtwarzanie" to od razu przenosi mnie do kopiowania bazy danych i wyskakuje mi ten błąd. Nie mam żadnych innych opcji do wyboru.

RuFiK
13-02-2006, 17:48
????

RuFiK
13-02-2006, 17:23
nom luxx hehe , na lycosie jest troche dziwny phpmyadm.. ;/ co do kopi bazy danych przez phpmyadm robilem backup full backup , potem na servie w zainstalowanym forum bralem odtwarzanie i jakies blad wyskauje ... ;/;// ja chem tylko przeniesc posty , tematy , uzytkiownicy.. ;]
i wlasnie z tym mam problem

solti
13-02-2006, 16:50
Poniewarz (!) chcem (!) pomóc, to jednak odeślę Cię na stronę forum Przema http://www.przemo.org/phpBB2/forum/v...ic.php?t=21226
Co do przenoszenia forum z serwera na serwer, to najpierw musisz przegrać je z serwera na swój dysk, a następnie wrzucić przez ftp na nowy serwer. Musisz również wyeksportować starą bazę do pliku, zmienić w niej niezbędne adresy i zaimportować przez phpmyadmin do nowej bazy. Ale polecam poszukać na forum Przema, było to tam maglowane już wielokrotnie

RuFiK
13-02-2006, 16:33
Witam

Jestem poczatkujacy i mam mały problem , wiec pomyslem ze go tu opisze , na poczatki chailbym zebyscie mnie nie odsyłali do przemo.org :P
poniewarz jestem poczatkujacy... ;]

wiec mam forum na lycosie http://members.lycos.co.uk/forumquake3/
i chcem je przeniesc tu na 60free , w czym problem , chcem zrobic backupa forum i je wgrac na forum by przemo na ovh ;/ ale dotychczasz wszytkorobilem lokalnie na krasnalu i bez wynikow ;/
prosze o pomoc w zrobieniu backupa mojego forum , i jak mam go wgrac na forum by przemo .. podkreslam ze stare forum stoi na phpBB 2xx , w racze czego zapraszam na gg 7894369 ( przewaznie nie widoczny )