We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Ceny domen w najbliższych latach

maciej
29-04-2013, 20:46
Tego nie przewidzisz, bo może być jakiś boom i ceny moga spac lub wzrosnac.

Bezpieczny
29-04-2013, 18:15
Cytat Napisał Widmo
Spam... zobaczcie na profil tego 'pana'
Czemu spam? Ja cały czas tu jestem.

A pytam szczerze. Nie da się przewidzieć cen, ale jakieś szacunki są i na ich podstawie można by coś przewidzieć.

To tak jak z budową autostrad i innych inwestycji. Jak ma się znajomego wójta czy burmistrza, to można wiele informacji przechwycić. Wtedy kupujesz grunty i sprzedajesz znacznie drożej.

Mi osobiście nie chodzi o inwestycje, bo nie oszukujmy się 50 zł, to nie są jakieś duże koszty w przeciwieństwie np. do wynajęcia lokalu.
Prosta sprawa - wszystko drożeje, internet będzie coraz bardziej oblegany (zobaczycie, że za kilka lat rejestracja strony w jakimś dupnym urzędzie będzie obowiązkowa!).

Fullonek
25-04-2013, 14:11
Pytanie o cenę domen w najbliższych latach chyba trochę bezsensowne i bezcelowe - chyba, że chodzi o kolejny link do Twojego ubezpieczeniowego cuda.

Wiek domeny odgrywa obecnie dosyć dużą rolę i zdaje się logiczne, że w momencie, gdy ilość wolnych domen maleje, ich wartość i cena będzie wzrastać.

Co to oznacza? Że na pewno nie warto rezygnować z zakupionych domen, jeśli znasz już ich "pomysł na życie". A kiedy wartość i cena domen wzrośnie, z pewnością Twoje inwestycyjne utrapienia znikną przy pierwszej sprzedanej pozycji ze swojego zaplecza.

Myślę, że pomoże Ci to w selekcji Twoich dotychczasowych zdobyczy i uchroni przed otwieraniem kolejnego "merdowego" tematu.

pmarek
24-04-2013, 14:31
A skąd niby stwierdzenie, że nastąpi radykalny wzrost cen domen? Może jakieś źródło?

Widmo
22-04-2013, 01:39
Spam... zobaczcie na profil tego 'pana'

bartoszkoryga
22-04-2013, 00:40
będą mieć niesamowity wzrost na pewno :|

OPTRONET
19-04-2013, 20:39
A ja ccialbym sie urodzic z 10 lat wczesniej, w dodatku z ta wiedza ktora posiadam teraz. Wtedy polowa internetu bylaby moja

nani99
19-04-2013, 19:52
Chciałbym kupic domeny z 10 lat :P

activ
19-04-2013, 12:29
to ja sie dołączę do pytania. chciałbym wiedzieć ile będzie kosztowało euro za pare miesięcy... bo może jeśli będzie tańsze to nie warto go teraz kupować...

a tak na poważnie.. wróżek tu chyba nie ma;-)

Bezpieczny
18-04-2013, 15:31
Pamiętam czasy jak domeny były po kilkaset złotych - oj było tak było A nie wiecie jak te ceny będą kształtowały się w najbliższej przyszłości? Chciałbym się jakoś zabezpieczyć, bo jeśli np zdrożeją, to może nie warto ich aż tyle kupować.