We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Oferta] Administracja serwerami, monitoring, kopie bezpieczeństwa

LANcaster
17-04-2014, 00:45
Kolejna promocja - do końca maja na hasło OVH 50% rabatu przez pierwszy miesiąc i 10% przez pozostały okres obowiązywania umowy. :-)

LANcaster
22-09-2013, 12:58
Do końca września i przez cały październik na hasło OVH 15% zniżki na administrację serwerami przez cały okres obowiązywania umowy. :-)

redis
03-09-2013, 19:43
miałem problem z moim dedykiem na którym mam hosting, działał strasznie wolno i strony nie chciały się ładować. Pan Krzysztof zoptymalizował wszystko tak, że teraz ładuje się jak błyskawica. Polecam gorąco!

piotron
07-08-2013, 02:48
Korzystałem z usług Angry Bytes w kwestii wdrożenia serwera.
Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Krzysztofa!
Konfiguracja maszyny została przeprowadzona szybko i sprawnie a jej efekt to niespotykana prędkość działania maszyny.
Pan Krzysztof posiada zarówno wiedzę jak i doświadczenie, dzięki czemu każdy problem związany z serwerem jest rozwiązywany prawie natychmiastowo i profesjonalnie.
Po co pisać więcej, po prostu skorzystajcie i sami oceńcie usługi Angry Bytes.

deathman
08-07-2013, 13:56
Korzystalem z uslug p. Krzysztofa wielokrotnie - kilka lat temu, gdy swiadczyl je jako freelancer, a takze ostatnio juz jako Angry Bytes. Zawsze skutecznie rozwiazal nasze problemy, zasugerowal rowniez poprawki i zmiany w infrastrukturze, skutkujace jeszcze lepsza wydajnoscia naszych stron. Jego doswiadczenie i kompetencja sprawiaja, ze jest godnym polecenia uslugodawca.

sn0rl
20-05-2013, 18:48
Korzystałem z usług firmy Angry Bytes w kwestii ustawienia i optymalizacji serwera dedykowanego oraz skonfigurowaniu kilku dodatków. Jestem BARDZO ZADOWOLONY z usług pana Krzysztofa! Konfiguracja została przeprowadzona szybko i sprawnie a jej efekt to niesamowita prędkość działania maszyny. Pan Krzysztof dysponuje ogromną wiedzą i jest bardzo pomocny dzięki czemu każdy problem związany z serwerem jest rozwiązywana bardzo szybko i profesjonalnie. Mógłbym tak pisać dalej ale po prostu trzeba się przekonać na własnej skórze jak dobre są usługi ANGRY BYTES!

LANcaster
28-03-2013, 01:35
Witam,

Jestem administratorem z bogatym, ponad dwunastoletnim doświadczeniem, posiadającym wypracowane procedury, oraz cenionym za perfekcyjny kontakt z klientem. Podejmę się stałej administracji serwerami, oraz pojedynczych zleceń.

Poniżej link do mojego profilu na linkedin.com, prezentującego moje kwalifikacje zawodowe:

http://www.linkedin.com/pub/krzyszto...icz/2a/a90/999

Oraz rekomendacja Artura Kurasińskiego, zdobywcy tegorocznej nagrody Polish Startup Awards dla najlepszego inwestora:

http://www.youtube.com/watch?v=CSJJNgXolek

Tutaj link do mojej strony firmowej, wraz z cennikami usług:

http://angrybytes.pl/administracja-serwerami

Z obserwacji wiem, że klienci najchętniej kupują pakiet MIDI za 600zł/mies. z uwagi na wliczony backup i monitoring.

W ciągu 12 lat miałem przyjemność współpracować m.in. z takimi firmami jak Nasza Klasa sp.z.o.o. (obecnie NK.pl), Brandlay sp.z.o.o. (właściciel nieistniejącego już serwisu społecznościowego grono.net), oraz Europejskie Radio dla Białorusi.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu,
Krzysztof Kotkowicz

+48 535 88 1024
kontakt@angrybytes.pl