We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z zalogowaniem do bazy.

Maroki2
24-11-2015, 16:47
Miałem z tym problem, dzięki panowie

dietykon
25-04-2011, 18:09
Cytat Napisał djbob
.....

czy ktoś sie spotkał a takim problemem prosze o pomoc co należy wykonać

......
http://prace.ovh.pl/?do=details&id=13273

Chyba na razie nic nie da się zrobić

djbob
24-04-2011, 22:13
Mam problem nieco z innej beczki. Po wklepaniu do przeglądarki adresu:

http://djbob.ovh.org/phpmyadmin/

gdzie djbob to nazwa konta otrzymuje zwrot błędu bramy: 502 Bad Gateway.

ale na innych kontach na ovh phpmyadmin działa sprawnie.

czy ktoś sie spotkał a takim problemem prosze o pomoc co należy wykonać

Zrobiłem: czyszczenie konta ftp, mysql, zmiana hasła mysql i ftp, wyczysciłem ciasteczka i dalej nic !!

Blackhole
31-10-2009, 20:34
Ja też nie mogę się zalogować przez PhpMyAdmin. Wpisuję te hasło, co jest w skrypcie do zalogowania się do bazy.
Pomocy! Potrzebuję coś szybko dodać

--- edit ---
Po skasowaniu cookies'ów zadziałało.

darasso1
21-03-2009, 23:34
moj login na 60 free to piekloniebo.
również po kilku próbach zmiany hasła nie mogę połączyć się z phpmyadmin i bazą mysql.
Bardzo proszę o informację co się dzieje. Dotychczas wszystko chodziło bez zarzutu.

Pozdrawiam,
Darek
http://www.piekloniebo.pl

Gismo
31-01-2009, 06:03
mnemozyne: czy przy logowaniu się na phpMyAdmin jako login wykorzystujesz nazwe bazy danych tak jak to być powinno czy może login dostępu do bazy ?

mnemozyne
23-11-2008, 14:38
Cytat Napisał localh0st
Także mam problem z zalogowaniem się do MySQL poprzez phpmyadmin. Przez prawie rok używałem serwera, na którym zainstalowany był Wordpress. Po roku złużyłem 40mb powierzchni, lecz zapełniłem całą bazę MySQL. Problem w tym, że Wordpress oczywiście przestał poprawnie działać, a ja nie mogę zalgoować się do MySQL przez phpMyAdmin. Wydaje mi się, że problem tkwi w tym, że baza jest cała zapełniona, przez to phpmyadmin nie odpowiada. Chciałbym utworzyć kopię mysql i jeśli się da przenieść wszystko na płatny serwer wraz z nową domeną. W phpMyAdmin loguję się danymi z wp-config.php, które są na 100% poprawne (tj, login localh0st, a hasło takie jakie ustawiłem w managerze).
Mam ogromną nadzieję, że ktoś mi pomoże, nie ukrywam, liczę m. in. na administratora oferty 60free, gdyż jest mi bardzo żal obecnego "dobytku", uplasowania domeny w Google i na prawdę imponującej ilości odwiedzin.

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam, localh0st.ovh.org.
mam dokladnie to samo, ale jakos nikt nie rzuca sie do pomocy :-)

wotekw
06-10-2008, 12:58
Czy jakis admin moze pomoc??

wotekw
03-10-2008, 15:36
Moge prosic o sprawdzenie konta presellwotekw9.ovh.org

localh0st
04-09-2008, 21:40
Także mam problem z zalogowaniem się do MySQL poprzez phpmyadmin. Przez prawie rok używałem serwera, na którym zainstalowany był Wordpress. Po roku złużyłem 40mb powierzchni, lecz zapełniłem całą bazę MySQL. Problem w tym, że Wordpress oczywiście przestał poprawnie działać, a ja nie mogę zalgoować się do MySQL przez phpMyAdmin. Wydaje mi się, że problem tkwi w tym, że baza jest cała zapełniona, przez to phpmyadmin nie odpowiada. Chciałbym utworzyć kopię mysql i jeśli się da przenieść wszystko na płatny serwer wraz z nową domeną. W phpMyAdmin loguję się danymi z wp-config.php, które są na 100% poprawne (tj, login localh0st, a hasło takie jakie ustawiłem w managerze).
Mam ogromną nadzieję, że ktoś mi pomoże, nie ukrywam, liczę m. in. na administratora oferty 60free, gdyż jest mi bardzo żal obecnego "dobytku", uplasowania domeny w Google i na prawdę imponującej ilości odwiedzin.

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam, localh0st.ovh.org.

wotekw
03-09-2008, 11:46
dzieki juz sie pogubilem z tymi uprawnieniami i moze dlatego ale od poczatku nie dzialalo wiec moze dlatego jeszcze raz dzieki za szybka pomoc

Pik-Pok
03-09-2008, 11:22
masz zle uprawnienia na pliku na ftp: powinny byc 644, masz 755

wotekw
03-09-2008, 10:38
Witam

zalozylem stronke katalogwotekw6.ovh.org, moge zalogowac sie na ftp wrzucac pliki ale gorzej z ich odczytem i jeszcze problem z phpmyadmin gdy probuje wejsc na strone logowania wywala blad wewnetrzny dla konta, czyscilem konto ftp i baze ale nic nie dalo, pisalem maila na pomoc i nie dotalem zadnej odp prosze o pomoc

tasior
12-08-2008, 20:23
żaden admin nie pomoże ??

tasior
08-08-2008, 21:04
Witam

mam problem ze zmianą hasła SQL, a mianowicie po jego zmianie w managerv3 nie mogę się zalogować(w phpMyAdmin) ani zainstalować forum.

próbowałem więc zmienić hasło jeszcze raz ALE ciągle mam komunikat "Inne operacje dla tej bazy są w trakcie wykonywania, prosimy spróbować później"........ i tak od tygodnia !!

konto to : pol-squad.ovh.org

ps: nie mogę również usunąć niektórych katalogów z FTP -> wyskakują błędy typu "550 /forum: No such file or directory" i "550 forum: Directory not empty : /forum" mimo że katalog jest ciągle na serwerze i jest pusty.

jakieś rady ??

MadDog
30-05-2008, 15:58
dziwne... zeby sie zalogowac by cos usunac, musze najpierw cos usunac...
ech...dobra...sprobuje...

bob123
30-05-2008, 09:35
wiem dlaczego nie dziala mi INSERT, pytam dlaczego nie moge sie zalogowac do bazy przez phpMyAdmin?
Poniewaz wykorzystales cala dostepna przestrzen na dysku (60MB), jak zwolnisz miejsce bedziesz mogl zrobic porzadek z baza

MadDog
29-05-2008, 18:36
omg...
dlatego chcialbym sie zalogowac do bazy i cos usunac...a nie moge...
wiem dlaczego nie dziala mi INSERT, pytam dlaczego nie moge sie zalogowac do bazy przez phpMyAdmin?

bob123
28-05-2008, 09:14
Wykorzystales cala dostepna przestrzen na koncie(60MB)

MadDog
27-05-2008, 21:11
musicon.ovh.org

bob123
27-05-2008, 09:56
czy jest tu jakis admin?
Podaj domene

MadDog
26-05-2008, 20:13
Halo,
czy jest tu jakis admin?

MadDog
24-05-2008, 23:11
Witam, nie moge sie zalogowac do bazy przez phpMyAdmin, bo wyskakuje mi cos takiego:

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0

coz to sie dzieje?

/M.

wuja
13-03-2008, 15:34
Cytat Napisał bob123
To moze zamien db na DB i zobaczy czy zadziala
Ha...
Dzięki, połączyło. Mam jeszcze jakieś dwa warningi, ale już z górki.

bob123
13-03-2008, 14:21
Jest /www/phpgedview/db/mysql.php
To moze zamien db na DB i zobaczy czy zadziala

wuja
13-03-2008, 14:15
Cytat Napisał bob123
@wuja
Upewniej sie, ze za pomoca tych danych mozesz sie zalogowac do phpmyadmina (http://wgracz.ovh.org/phpmyadmin/).
Bez problemów.
Sprawdz czy masz na koncie DB/mysql.php
Jest /www/phpgedview/db/mysql.php

bob123
13-03-2008, 13:53
@wuja
Upewniej sie, ze za pomoca tych danych mozesz sie zalogowac do phpmyadmina (http://wgracz.ovh.org/phpmyadmin/).
Sprawdz czy masz na koncie DB/mysql.php

wuja
13-03-2008, 13:41
Witam.
Jako nowy użytkownik liczę na wyrozumiałość.
Zaainstalowałem PhpGedView i podczas konfiguracji mam taki komunikat
Kod:
Błędna konfiguracja bazy danych. Sprawdź parametry połączenia z bazą danych i skonfiguruj ponownie.
DB Error: not found Unable to include the DB/mysql.php file for 'Array'
Mam wpisane:
Host bazy danych: mysql.60free.ovh.org
Użytkownik bazy danych: wgracz
Hasło bazy danych: takie_jak_zmieniłem_w_managerv3_w_sekcji_SQL
Nazwa bazy danych: wgracz

Oczywiście jak wynika z powyższego, moje konto to wgracz

Kilka razy przejrzałem pomoc i forum i pewnie coś prostego przeoczyłem, bo nadal nie ma połączenia z bazą

marg
14-02-2008, 16:30
#1045 - Access denied for user 'wspol'@'localhost' (using password: YES)

konto wspol - nie mogę się zalogować , już z 10 razy zmieniałem hasło, czyściłem ciacha, noi czekałem aż się baza odświeży - nic z tego ...

conish
29-01-2008, 12:00
ok

bob123
29-01-2008, 11:55
#2013 - Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111
http://prace.ovh.pl/

conish
29-01-2008, 11:40
#2013 - Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111

asdzxccd
20-01-2008, 11:00
prosze adminow o jakies info ile to jeszcze potrwa

Izunia
18-01-2008, 20:19
www.izunia.ovh.org/IMGallery

Rano jeszcze wsyztsko grało a przychodze z pracy i widze komuniikat

Przepraszamy

Serwis chwilowo niedostępny. Nie można się połączyć z bazą danych

Emil0076
15-08-2007, 23:19
Zmieni się coś w tej sprawie???

Emil0076
14-08-2007, 22:01
getsemani.ovh.org

bob123
14-08-2007, 15:02
Podaj domene.

Emil0076
14-08-2007, 14:54
Czemu od kilku dobrych dni, kiedy chcę nawiązać połączenie z bazą, lub kiedy się loguje do phpmyadmina ciągle pisze "System overloaded. Please visit as later...". Już kilka miesięcy wcześniej się z tym spotkałem, kiedy to się skończy???!!!

hbgvfc
08-07-2007, 13:30
Mam dokladnie ten sam problem co hizel (bledy w mysql i phpmyadmin), Od kilku dni staram sie uporac z 60free. bez skutku.

W miare mozliwosci prosilbym obsluge ovh.org o jakies info na temat sytuacji.

Pozdrawiam ;] .

EDIT :

Udalo sie. Zmienilem haslo DB na to ktore w majlu bylo, musial odczekac dzien aby zaskoczylo teraz dziala

Mateusz8
08-07-2007, 12:56
Serwery 60free są właśnie przenoszone, więc stąd te problemy. U nie jest to samo : www.wisloka.borowa.pl jeśli chcesz zobaczyć to musisz kliknąć na herbik Wisłoki.

hizel
07-07-2007, 23:38
Lost connection to MySQL server during queryBrak podpowiedzi...
Zmieniłem hasło do bazy oczywiście na takie jak było wcześniej i dalej to samo. Do phpMyAdmin też się nie mogę dostać bo pisze coś takiego:
Błąd
#2002 - Serwer nie odpowiada (lub gniazdo lokalnego serwera MySQL nie jest skonfigurowane poprawnie)
Proszę o pomoc .
konto: lkszapora.ovh.org

Żwirek
14-05-2007, 11:58
Cytat Napisał Jedzio
Jak dostać te NIC-Handle? Nowy jestem i nie wiem
Załóż nic handle na tej stronie:

https://www.ovh.pl/cgi-bin/nic/newNic.cgi

deallas
13-05-2007, 22:50
Server bazy danych: localhost
Nazwa bazy danych: athebest
Użytk.bazy danych: athebest
Hasło...

_BS_
13-05-2007, 13:56
Witam
probuje zmienic haslo do bazy jednak wyswietla mi sie taki raport:

"SQL
Zmiana hasła
Błąd składni w nazwie bazy danych
Baza danych: athebest
Hasło:
Potwierdź hasło:
Czy chcesz wykonać tą operację?
powrot zatwierdz
Can't connect to local MySQL

kilkakrotnie zmienialem to haslo i nic, dalej nie moge zaistalowac forum

dane:
domena www.athebest.ovh.org

pliki do forum sa wgrane juz na serwer do katalogu http://athebest.ovh.org/przemo/

PS: zastanawialem sie nad stworzeniem kolejnej domeny ale nie wiem czy jest ona takze darmowa??, probowalem zmienic haslo na to co dostalem w meilu ale pokazuje mi sie to samo

siergiej84
06-05-2007, 22:48
mam taki problem z połączeniem sie do bazy MySQL

Failure to connect to your MySQL database server. MySQL reports the following message: Lost connection to MySQL server during query.
jest to dzisiaj zakładane konto, zmienilem haslo do bazy i nic...
pomoze ktos??
chce sie polaczyc przez drupala.

Jedzio
23-04-2007, 18:11
Jak dostać te NIC-Handle? Nowy jestem i nie wiem

Żwirek
19-09-2006, 10:50
Cytat Napisał rupert
niestety zapomnialem haslo do mysql, NIC to nie wiem nawet jaki mam bo jak zakladalem tu konto to jeszcze takiego czegos nie przydzielali(
Napisz na pomoc(at)ovh.pl podaj nazwę konta i dostaniesz swój nic handle i wszystkie hasła.

rupert
19-09-2006, 10:07
niestety zapomnialem haslo do mysql nie wiem gdize mam to haslo odzyskac haslo do ftp pamietam a co do NIC to nie wiem nawet jaki mam bo jak zakladalem tu konto to jeszcze takiego czegos nie przydzielali(

ZaMeR
03-08-2006, 14:21
Tak, wiem o tym managerze, ale nie widze w nim mozliwosci zmiany hasla.
Mniesza z tym, dzieki za pomoc Napisze pozniej tego maila

Żwirek
03-08-2006, 14:09
Napisz na pomoc[at]ovh.pl opisz problem, podaj nazwę domeny to prześlemy Ci hasła. Od kliku miesięcy używany jest nowy Manager v3 http://ovh.com/managerv3/beta/index.pl?ref=&language=pl

ZaMeR
03-08-2006, 13:15
http://60free.ovh.org/pl/manager/manager.cgi

manager nie dziala(Konto chwilowo zablokowane. Prace administracyjne.) a ja chcialbym sie dostac do phpmyadmina. Niestety nie znam hasla i musze je jakos zmienic

Żwirek
19-07-2006, 12:10
Spróbuj skorzystać z innej przeglądarki.

Dezyda
19-07-2006, 12:02
ehh mam problem jestem w tym manager v3 i znalazłam to z hasłem do ftp i sql ale jak sie kliknie na którekolwiek z nich to ładuje się ponownie ta sama strona :/ jakby nic sie nie stało :/ o co chodzi ???

EDIT: Już jest ok wystarczyło się wylogować i zalogowac ponownie

Łabędź
12-07-2006, 11:40
Cytat Napisał rysiora
Wiec o co chodzi z tym, ze NIC konta nie zapewnia, skoro ono juz jest i bylo?
NIC-HANDLE to indentyfikator klienta. Pod jednym NIC-HANDLE możesz mieć np. serwer dedykowany, konto 1000gp, konta serwerów wirtualnych, konta 60free i tym wszystkim zarządzać z jednego panelu (panela?).

Jednak samo założenie NIC-HANDLE nic nie daje. Hmmm to tak jakby z numerem dowodu osobistego - masz go ale np. wypożyczać kaset video na niego nie możesz, musisz się najpierw do wypożyczalni zapisać korzystając z tego numeru. Tak samo jest z relacją NIC-HANDLE - usługi w OVH (ot takie mi do głowy przyszło porównanie )

pozdrawiam

Żwirek
12-07-2006, 10:20
Pare miesięcy temu przeszliśmy z FreeManagera na Managera v3 żeby wszyscy mieli taki sam dostęp do konta. Wprowadziliśmy nic handle (identyfikator klienta) żeby klient mógł na jednym nic handle logować się do kilku usłóg. które u nas posiada.

rysiora
12-07-2006, 01:16
W FreeManagerze nie bylo NIC-Handlow zanych tylko normalny login i haslo.
I dzialo zarowno FTP, jak i bazy danych itp. Teraz po przenosinach na v3 Manager musialem to NIC dostac, i zmienil sie sposob administracji konta, a raczej na brak tej administracji, ale niewazne. Wazne ze moje konto FTP dalej dziala, czyli strona www - to co najwazniejsze. Wiec o co chodzi z tym, ze NIC konta nie zapewnia, skoro ono juz jest i bylo?

Łabędź
10-07-2006, 10:36
Cytat Napisał rysiora
A wiec jezeli konta po przeniesieniu uzyskaly ponownie status "nieaktywowane" (chodz byly wczesniej aktywowane jeszcze poprzez email) to prosilbym o jakas pomoc w ich aktywowaniu, chodzby przez ten telefon jezeli chce sie Wam bawic w takie rzeczy i wydzwaniac do ludzi zakladajacych darmowe (!) konta...
Problem jest w tym, że ludzie po założeniu nic-handle myślą, że już mają konto. A tu nic z tego - nic-handle jest tylko identyfikatorem klienta. Konta on nie zapewnia, ale jedynie umożliwia.

Jak są problemy to wystrczy pisać do działu wsparcia klienta. Po to on jest

pozdrawiam

rysiora
08-07-2006, 16:07
Witam, jeszcze nigdy nie widziałem tak nieaktualnego "przyklejonego".
Czegos takiego jak freeManager od dawna niema, a wszyscy (albo prawie wszyscy) maja problem z tym nie(do)rozwinietym ManageremV3 !!!
Ostatnia wymiana postow w tym temacie (misieq_Wroclaw i Andrzejas) pokazuje, ze chyba cos jest nie tak skoro uzytkownik nie ma tych opcji a inni je maja i staraja sie wmowic mu ze jest slepy...
Ja ich niemam, i wielu innych tez ich niema! Nie wierzycie? Ten screen pokazuje sprawe: http://img102.imageshack.us/img102/8...61337278pi.jpg

Lepiej usuncie ten topic, a przynajmniej go "odklejcie" bo cos takiego jak freeManager to bylo dawno i nie prawda (co nie zmienia faktu ze byl lepszy i nie bylo z nim problemow).

Pozatym sadze ze to wszystko wynik przenosin darmowych uzytkownikow z Free do v3 managera. O ile nowi uzytkownicy, zarejestrowani juz w v3 i aktywacji telefonicznej (kolejny 'genialny' pomysl... btw. w FAQ dalej jest mowa jedynie o aktywacji poprzez email........................) maja wszystko w porzadku, to to ci starsi maja wlasnie takie nie wiadomo co w tym managerze.

A wiec jezeli konta po przeniesieniu uzyskaly ponownie status "nieaktywowane" (chodz byly wczesniej aktywowane jeszcze poprzez email) to prosilbym o jakas pomoc w ich aktywowaniu, chodzby przez ten telefon jezeli chce sie Wam bawic w takie rzeczy i wydzwaniac do ludzi zakladajacych darmowe (!) konta...

MaChoni
26-06-2006, 17:40
Witam, chcialem sie zapytac jak sie instaluje php fussion na waszym darmowym serwerze?

Boo z tego coo wiem too na innych serwerach z baza danych mysql wrzuca sie pliki do katalogu themes a tutaj takich niema...

Pozdrawiam Machoni...

CrockeR
23-06-2006, 18:55
Czytalem to co pisales Andrzejas i sęk w tym, ze ja tam nie widze żadnej strzałki może załączył byś jakies foto albo dokladniej mi to opisal? Ja jestem newbie w tych sprawach. ;/
Mysle ze wczesniejszy menager byl latwiejszy w obsludze.

Sprawa zalatwiona, poprostu w danym momencie gdy chcialem zainstalowac swoje wlasne forum, mysql nie dzialal. Przepraszam za klopot. ;P

Andrzejas
23-06-2006, 17:08
1. tak ten górze niebieski gdzie masz logo ovh i nic handle
2. masz tam pole wyboru za pomocą pole kombinowane z napisem twój produkt (strzałka na nie pokazuje)
3. Wybierz tą jedną opcje co tam masz będzie to nazwatwojegokonta.ovh.org
i poczekaj aż się strona przeładuje
4. w otwartej tabelce klikasz na serwer wirtualny
5. wybierasz które hasło chcesz zmienić

misieq_wroclaw
23-06-2006, 10:27
Ok, to ja teraz opiszę co się dzieje po zalogowaniu się do managera, bo mi się wydaje, że nie wyświetla mi się to co by miało się wyświetlać.
Zatem po zalogowaniu do managera oczom mym ukazuje się układ na górze logo i NIC-HANDLE na niebieskim pasku. Pośrodku po lewej tabelka z dwoma polami do przełączania Domena i Serwer dedykowany, po prawej "Witamy..." i takie tam pierdoły. Na dole menu OPERACJE: Moje usługi, Moje operacje, Wybierz operacje. Menu DODAJ: Więcej usług, Nowa domena.
Teraz tak, szukam tego niebieskiego paska co Ty mówisz i go znaleźć nie mogę chyba, że chodzi o ten niebieski z logo OVH na górze w co wątpie. Teraz tak, może coś powinno być do wyboru w tym Domena lub Serwer dedykowany, ale nie ma i pewnie na tym polega cały problem, bo ja nie mam tego co tam powinno było być. A jeżeli powinno było być, to jak to naprawić?

Andrzejas
23-06-2006, 02:06
logujesz się do menagera
na niebieskim pasku wybierasz swój produkt (twoją strone)
klikasz na serwer wirtualny
i wybierasz sobie które hasło zmieniasz czy do sql czy ftp

misieq_wroclaw
22-06-2006, 19:51
Ja poprostu tego chyba nie mam wogóle aktywowanego. Nie wiem, nie rozumiem. Już kilka dni z tym walcze i nic. Z całym szacunkiem, ale potrzebuje DOKŁADNEJ informacji jak to hasło zmienić - najlepiej krok po kroku, bo po przełączeniu się na serwer dedykowany nic mi się nie pojawia. Straszny "lipton"

Andrzejas
20-06-2006, 00:34
w serwer dedykowany chyba i tam jest zmiana chasła poszukaj dobrze

misieq_wroclaw
19-06-2006, 23:48
Ok, przyznaje się: jestem głupi i ślepy. Nie widzę możliwości w tym nowym managerze zmiany hasła do mysqla. Chciałem się zalogować na to cholerstwo (phpmyadmin) ale nie mam hasła i nie wiem jak je zmienić. Może mi ktoś pomóc?

Łabędź
05-06-2006, 14:03
Cytat Napisał turbos10
a skad mam uzyskac NIC-handle? mam darmowe konto i nie jestem klijentem.
Jesteś klientem korzystającym z oferty darmowej

napisz na: pomoc[at]60free.ovh.org

pozdrawiam

turbos10
05-06-2006, 12:23
a skad mam uzyskac NIC-handle? mam darmowe konto i nie jestem klijentem.

szczeles
05-06-2006, 11:44
Teraz już nie ma tego managera ;-) Zaloguj się na http://www.ovh.com/managerv3/

turbos10
05-06-2006, 06:42
wyswietla ze konto zostalo zablokowane.
nigdy nieuzywalem sql. Rozumiem ze dopuki nieodblokuja frre menagerato niebede go mogl uzywac. Czy ktos wiekiedy go odblokuja?

areekz
03-06-2006, 10:47
Tego problemu dawniej nie bylo, a teraz mam. Zmienilem haslo do bazy (na takie samo jak bylo poprzednio) tak jak tutaj sugerowaliscie. Na stronie mysql.com jest na to sposob wykonując jakies tam polecenia, ale ja tutaj przeciez nie mam dostepu do wpisywania takich polecen. Prosze o pomoc.

mitgath
02-06-2006, 21:27
kiszka dzisiaj dla odmiany nie mozna sie dostac nawet do freemanagera :P

keramj
05-04-2006, 17:27
CRITICAL ERROR
Could not connect to the database

Hasło zmieniłem i nic jak na razie..

Już nieaktualne - trzeba odczekać kilka minut

solti
02-03-2006, 21:43
Cytat Napisał bbi
Coś nie tak z managerem. Mój foksik nie da rady sie łączyć po kliknięciu na link

Sam juz nie rozumiem -
Freemanager działa bez najmniejszych problemów. Sprawdzone firefoxem

tomkoz11
02-03-2006, 20:58
Chyba wam coś serwer pada
Połączenie zostało odrzucone podczas próby kontaktu z serwerem mysql.60free.ovh.org
I klapa, nawet się do PhpMyAdmin dostać nie mogę .
Aha i jeszcze mały offtopic ale nie taki całkowicie nie na temat - mianowicie, ciężko jest się połapać w tych wszystkich problemach i wyjaśnieniach ostatnio...

bbi
02-03-2006, 15:12
Coś nie tak z managerem. Mój foksik nie da rady sie łączyć po kliknięciu na link

Sam juz nie rozumiem -

solti
16-02-2006, 23:46
Ale hasło masz zmienić we freemanager'ze i to na takie, jak było przedtem!!! Ludzie! Nauczcie się wreszcie czytać ze zrozumieniem!!!

Avalange
16-02-2006, 22:14
no więc pytanie Solti po co napisałeś link do tego samego tematu
ja nie moge wejśc do PHPMyAdmin zmieniałęm hasło i nic
Ps. zmieniałem hasło w sensie na poczatkowe

i jak juz pisze to wgrałem Extreme-pack III i mi sie pojawia

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/k/i/t/kitos/www/setup.php on line 106

Połączenie z bazą niemożliwe.

kani_mani
14-02-2006, 14:49
Ja nie rozumiem tych waszych szlochów... Zrobiłem tak, jak napisał admin Łabędź, czyli zmieniłem hasło do bazy danych i wszystko jest ok.

Pozdrawiam

solti
14-02-2006, 13:03
http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=1625

bbi
14-02-2006, 12:55
Witam serdecznie.
Nasza strona nie działa :'( (gimnazjum7.ovh.org), a wcześniej było suuuper. Dlaczego tak jest i kiedy będziemy mogli korzystać z naszego serwisu?

Pozdrawiam BBI

P.S. - to samo dzieje się ze stronką bbi.ovh.org

marco024
13-02-2006, 18:12
Jednak zle haslo bylo, sprawdzilem w tym pliku i jednak inne bylo (a wine ponosi moj brat ktory to sobie to konto zalozyl, zle mi podal, ja mu tylko zarzadzam kontem), zmienilem jeszce raz w managerze i jest OK. Ale dlaczego wogole nie dzialalo forum i trzebabylo zmieniac haslo do SQL?

Łabędź
13-02-2006, 17:51
Cytat Napisał marco024
Też zmienilem haslo w managerze do SQL (na takie samo jak bylo), i dzieki temu moge sie zalogowac do bazy ale jedynie przez phpmyadmina, forum sie nie połączy z bazą. Nazwa konta fazastefana. Adres do forum http://fazastefana.ovh.org/forum/
Jeszcze przedwczoraj działalo forum, dlaczego sie coś popsulo?
Zerknij do swojego skryptu konfiguracyjnego, czy na pewno wpisujesz te hasło co trzeba.

pozdrawiam

marco024
13-02-2006, 17:46
Też zmienilem haslo w managerze do SQL (na takie samo jak bylo), i dzieki temu moge sie zalogowac do bazy ale jedynie przez phpmyadmina, forum sie nie połączy z bazą. Nazwa konta fazastefana. Adres do forum http://fazastefana.ovh.org/forum/
Jeszcze przedwczoraj działalo forum, dlaczego sie coś popsulo?

Łabędź
13-02-2006, 14:38
Cytat Napisał RuNn3r
Nights
Hasło do bazy danych nie do konta/ftp. Zmieniłeś te co trzeba?

pozdrawiam

Łabędź
13-02-2006, 14:32
Cytat Napisał paker
Umnie to samo zminiłem hasło i nic nazwa konta paker
strona:http://paker.ovh.org
Prosze naprawcie to.pozdro
Hasło należy zmienić na to samo co mieliście wcześniej!
Jeżeli zmienicie na inne, to trzeba zmienić też w skryptach php.

pozdrawiam

paker
13-02-2006, 14:30
Cytat Napisał Łabędź
Jaka nazwa konta?

pozdrawiam
Umnie to samo zminiłem hasło i nic nazwa konta paker
strona:http://paker.ovh.org
Prosze naprawcie to.pozdro

RuNn3r
13-02-2006, 14:29
Nights

Łabędź
13-02-2006, 14:28
Cytat Napisał RuNn3r
jak juz mowilem jestem newbie co mam teraz robic zmienilem haslo przez tego
freeManagera
Jaka nazwa konta?

pozdrawiam

qnox
13-02-2006, 14:15
nic ,dalej to samo...

RuNn3r
13-02-2006, 14:15
jak juz mowilem jestem newbie co mam teraz robic zmienilem haslo przez tego
freeManagera

ms93
13-02-2006, 14:12
Cytat Napisał qnox
A te cookie gdzie sie usuwa?
w ustawieniach przegladarki

qnox
13-02-2006, 14:12
w phpMyAdmin nie działa.A te cookie gdzie sie usuwa?

Łabędź
13-02-2006, 14:04
Cytat Napisał qnox
a jak zmieniłem i pokazuje sie to #1045 - Access denied for user 'qnox'@'localhost' (using password: YES) To co wówczas nalezy zrobic? Do tej pory normalnie wchodziłem do bazy danych a dzis prosze jakie problemy.
Nie działa tylko w phpMyAdmin czy też i skryptach?

Spróbuj usunąć cookie dotyczące mysql.60free.ovh.org.

pozdrawiam

RuNn3r
13-02-2006, 14:03
dalej mam to samo a haslo zmienilem :/

"Hasło zostało pomyślnie zmienione"

qnox
13-02-2006, 14:02
a jak zmieniłem i pokazuje sie to #1045 - Access denied for user 'qnox'@'localhost' (using password: YES) To co wówczas nalezy zrobic? Do tej pory normalnie wchodziłem do bazy danych a dzis prosze jakie problemy.

Łabędź
13-02-2006, 13:49
Jeżeli masz problem z zalogowaniem się do bazy danych, to proszę zmienić hasło do bazy poprzez freeManagera (najlepiej na to samo co było wcześniej - odpadnie problem z modyfikacją skryptów konfiguracyjnych).

Konto->Zmiana hasła SQL

P.S. Jeżeli chcecie się szybciej dowiadywać o takich problemach, to polecam zapisać się na listę mailową 60free:

http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=1087

pozdrawiam